آیا دمی لواتو و نوح سیروس با هم دوست هستند؟

[ad_1]

دمی لواتو و نوح سیروس پس از اینکه اخیراً در یک مهمانی برتر برای گرفتن دست در دست مشاهده شدند شایعات عاشقانه ای را برانگیختند جام جم 2. در حالی که نه دمی و نه نوح علناً وضعیت روابط خود را مورد توجه قرار نداده اند است! اخبار، این دو “در کنار هم” هستند و “از شرکت یکدیگر لذت می برند” ، با این حال “به هیچ وجه به طور انحصاری قدمت ندارند.

یک منبع به نشریه گفت: “آنها برای مدتی دوست بوده اند اما قطعاً ارتباطی در آنجا وجود دارد” و افزود که “پیوند خلاق و معنوی” آنها باعث گردهم آمدن آنها است. ناگفته نماند ، آنها همچنین علاقه مشترکی به موسیقی دارند. خودی اظهار داشت: “دمی ابراز کرده است که آنها می خواهند مجرد بمانند اما یک فرد کاملاً آزاد است که ببیند زندگی آنها را به کجا می برد”

دمی و نوح مدتی است که با هم دوست هستند. در حقیقت ، آنها حتی آهنگی به نام “Easy” دارند و دمی با مایلی سایرس خواهر بزرگتر نوح نیز دوست است. دمی قبلاً با بازیگر ماکس ایریچ نامزد شده بود ، در حالی که نوح پیشتر با Machine Gun Kelly ، DJ Diablo و Lil Xan ارتباط داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>