آیا دنباله Enola Holmes وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

ENOLA HOLMES (L تا R) هنری کاویل به عنوان شرلوک هولمز ، MILLIE BOBBY BROWN به عنوان ENOLA HOLMES ، SAM CLAFLIN به عنوان MYCROFT HOLMES.  Cr  ROBERT VIGLASKI / LEGENDARY © 2020منبع تصویر: Netflix
نتفلیکس انولا هولمز، که به طور رسمی در سپتامبر 2020 سقوط کرد ، یک ماجراجویی سرگرم کننده خانوادگی را با محوریت کارآگاه جوان مشتاق Enola Holmes (میلی بابی براون) ارائه داد و اکنون دنباله آن را می گیرد! در 13 مه ، Deadline گزارش داد که Netflix در حال پیشرفت به سمت پیشرفت در قسمت بعدی حق رای دادن است. فیلم اول براساس مجموعه کتاب های نویسندگان نانسی اسپرینگر ، اسرار Enola Holmes ، به ویژه اولین سال 2006 ساخته شده است ، پرونده مارکسی گمشده. هر دو فیلم و رمان از سو En استفاده های Enola در هنگام تحقیق در مورد ناپدید شدن مادرش Eudoria کمک می کند ، در حالی که به یک نجیب زاده فراری به نام Viscount Tewksbury کمک می کند تا از خطرات پیش رو فرار کند. پایان اقتباس فیلم قطعاً جای دنباله را می گذارد. همچنین به نظر می رسد که انولا تازه در آغاز سفر واقعی خود است و با پنج اثر دیگر در رپرتوار انولا محور اسپرینگر ، مواد زیادی برای جلب وجود دارد.

براون در بیانیه ای برای Deadline گفت: “من نمی توانم صبر كنم كه دوباره با خانواده انولا هولمزم همکاری كنم! Enola جایگاه ویژه ای در قلب من دارد – او قوی ، نترس ، باهوش و شجاع است.” “من مشتاقانه منتظر طرفداران هستم که ببینند چگونه سفر او ادامه دارد!” هنری کاویل قرار است با تکرار نقش خود به عنوان شرلوک برادر Enola ، بازگردد. هری بردبیر ، کارگردان و جک تورن ، فیلمنامه نویس نیز برای این دنباله برمی گردند.

انولا هولمز دنباله احتمالاً براساس کتاب دوم این مجموعه ساخته خواهد شد ، پرونده بانوی چپ دست. این رمان جزئیات تلاش Enola را برای یافتن یک زن جوان گمشده به نام لیدی سیسیلی در حالی که از شرلوک فرار می کرد ، بیان می کند. تاریخ اکران آن احتمالاً زمانی در سال 2022 خواهد بود ، زیرا برنامه های تولید به دلیل همه گیری COVID-19 هنوز برمی گردند. آینده حق رای دادن Enola Holmes در ابتدا نامشخص بود زیرا املاک و معاملات خالق شرلوک هلمز ، سر آرتور کانن دویل ، از Netflix و تیم خلاق فیلم به دلیل کپی رایت و علائم تجاری شکایت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>