آیا ریحانا فنتی مو را راه اندازی می کند؟

[ad_1]

سئول ، کره جنوبی - 17 سپتامبر: ریحانا در رویدادی برای گفتگوی زیبایی هنرمندانه

و امپراطوری Fenty به رشد خود ادامه می دهد! به نظر می رسد که فعالیت بعدی ریحانا ممکن است در مراقبت از مو باشد ، همانطور که توسط یک علامت تجاری اخیراً توسط شرکت وی Roraj Trade LLC ثبت شده است. بر اساس گزارشی از اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ، درخواست مربوط به علامت تجاری Fenty Hair در 3 مارس ارسال شد.

Roraj Trade LLC ، که دارای علائم تجاری برای فعالیت های مختلف مولتی فینات است ، گزارش داد که Fenty Hair قصد دارد مواد آماده سازی مراقبت از مو ، شامپو شوره سر ، و لوسیون های ترمیم مو ، و همچنین حالت دادن ، صاف کردن ، آرام کردن ، تکان دادن ، سفید کردن مو را تحت پوشش قرار دهد. ، و آماده سازی رنگ آمیزی ، و زرق و برق. در حالی که ما هیچ جزئیاتی در مورد زمان راه اندازی خط جدید یا اینکه حتی ممکن است مارک تجاری به واقعیت تبدیل شود نداریم – افراد مشهور اغلب به طور فعالانه علائم تجاری را ثبت می کنند ، مطمئناً پس از موفقیت Fenty Beauty و Fenty Skin مراقبت از مو منطقی خواهد بود.

برنامه ممکن است هنوز در انتظار باشد ، اما این باعث نمی شود که ما از احتمال تولید مارک مراقبت از مو از ملکه زیبایی خود هیجان زده شویم. ریانا از نوارهای جعبه ای به طول لب ، تا یک کفال پشمالو و هر آنچه در این بین است ، هر نوع مدل موی و مدل مویی را که فکرش را بکنید ، بر هم زده است ، لطفاً به ما بدهید همه محصولات مو – ما آماده هستیم!

منبع تصویر: گتی / هان میونگ گو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>