آیا ریحانا مراقبت از مو را راه اندازی می کند؟ آنچه ما می دانیم در اینجا است

[ad_1]

با تشکر از قدرت ریحانا و تیم های محترم او ، نام Fenty در چند سال گذشته کم و بیش به نمادی از کیفیت ، شمول و بازارپردازی تبدیل شده است. اگرچه متأسفانه در حال حاضر برچسب مد لوکس وی متوقف شده است ، اما Fenty Beauty و Fenty Skin همچنان پرفروش ترین مارک ها و کالاهای اصلی بی نظیر در بین دوستداران زیبایی هستند. و بر اساس پرونده های اخیر علامت تجاری ، خانواده محبوب Fenti ممکن است عضوی جدید در قالب یک مارک مراقبت از مو بدست آورند.

طبق پرونده های حقوقی جدید ، Roraj Trade LLC ، شرکت ریحانا ، درخواست جدیدی را برای علامت تجاری ثبت کرده است “موهای صاف”. و ، همانطور که هرکسی حدس می زند ، این مارک تجاری شامل دسته بندی محصولات مانند آماده سازی مراقبت از مو ، رنگ مو ، حالت دادن به مو ، صاف یا آرامش بخش ، شامپوی شوره سر و موارد دیگر است. ریحانا هنوز در مورد مارک جدید اظهارات علنی نکرده است و همچنین هیچ یک از مارک های زیبایی موجود خود را بیان نکرده اند. جذابیت برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت روابط عمومی که نمایندگی Fenty Beauty and Skin است تماس گرفت. یک نماینده به ما گفت که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد برند بالقوه Fenty Hair برای به اشتراک گذاشتن ندارد.

همانطور که در گذشته با مارک های مشهور دیگری مانند جنیفر لوپز ، سلنا گومز و دیگران شاهد بودیم ، ثبت یک علامت تجاری می تواند منجر به راه اندازی نام تجاری یا کالایی شود و اغلب پس از تأیید تایید می شود. و با توجه به چیزهای شگفت انگیز که مارک های ریحانا در طول این سال ها به ما هدیه داده اند ، مطمئناً یک مارک مراقبت از مو در بین طرفداران و مصرف کنندگان عام یک ضربه سرسام آور خواهد بود. جذابیت با ورود اطلاعات بیشتر ، این پست را به روز می کند ، اما متأسفانه ، در این میان تنها کاری که باید انجام دهید امید و دعا است.


پرتاب های جدید دیگر:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>