آیا زیگی در خیابان ترس قسمت 2: 1978 می میرد؟

[ad_1]

خیابان ترس قسمت 2: 1978 - (LR) TED SUTHERLAND به عنوان NICK و SADIE SINK به عنوان ZIGGY.  Cr: Netflix © 2021منبع تصویر: Netflix

Sh * t در قسمت دوم سریال واقعی می شود خیابان ترس سه گانه و پرونده سارا فیر یکی از مواردی است که حتی باند اسکوبی را نیز به اجرا در می آورد. مانند انفجار ماوراالطبیعه به گذشته ، خیابان ترس: 1978 مشاور اردوگاه سیندی برمن (امیلی رود) و خواهر کوچکترش زیگی (سدی سینک) با تامی اسلیتر (مک کیب اسلی) ، دوست پسر سیندی ، یعنی دوست پسر سیندی ، که در معرض نفرین لعنت کننده سارا فیر قرار گرفته است ، در حال مبارزه با قاتل سریالی تبر هستند. سریع به آخرین دقایق قسمت دو بروید و می فهمیم که C. Berman (جیلیان جیکوبز) – دنا ساکن Shadyside برای کمک به خیابان ترس: 1994 – سیندی نیست ، همانطور که بسیاری از طرفداران پیش بینی می کردند ، اما زیگی ، معروف به کاترین برمن. با حل رمز و راز هویت واقعی سی.برمن ، طرفداران گمان می کنند که او ممکن است یک راز تاریک تر را نیز پنهان کند.

آیا C. Berman با سارا فیر کار می کند؟

زیگی که اکنون به عنوان تنها بازمانده Shadyside از کشتار Camp Nightwing ساخته شده ، زندگی خود را برای جلوگیری از نفرین ستمکارانه در شهر کوچک آنها در اوهایو بنا کرده است و وقتی دینا و جاش برای کمک به او می آیند تمایلی ندارد. در فیلم دوم ، وی دیده می شود که درها و پنجره های خود را پیچ می کند ، احتمالاً برای جلوگیری از موجودات تاریک ناخواسته. اما ممکن است وحشتی که او در سال 1978 در اردوگاه با آن روبرو بوده است تنها دلیلی نیست که زیگی می داند باید محتاط باشد. در پست Reddit در تاریخ 4 ژوئیه ، کاربر mynameisboba842 پیشنهاد کرد که C. Berman – که 16 سال بعد به طور مشکوکی هنوز زنده است ، علیرغم اینکه سام چند ساعت از مرگش گذشته بود – ممکن است از طرف سارا کار کند تا از سرنوشتی مانند خودش بگذرد. خواهر

“نظریه من نظریه جیلیان جیکوب است [sic] “آنها نوشتند:” شخصیت نوشت از طرف سارا در ازای در امان ماندن کار می کند (و ممکن است شخصی باشد که برادر دینا با آن آنلاین صحبت می کند). “من فکر نمی کنم مردن نفرین را بشکند ، اما فقط آن را به تأخیر می اندازد. به همین دلیل سام هنوز مورد هدف قرار گرفته است. من فکر می کنم چیزهای دیگری در مورد سام وجود دارد که فقط مزاحمت استخوان های او است (که فقط به دلیل خون دماغ شدن دینا رخ داده است ، که حدس می زنم علت آن سارا باشد تا مطمئن شود سام با استخوان ها تماس پیدا کرده است). “

این نظریه مطرح می کند که C. Berman – که طبق قوانین نفرین جادوگر ، باید مرده باشد – با سارا فیر معامله ای انجام داد تا خود را زنده نگه دارد و با انجام پیشنهادات خود ، از حملات ماوراural طبیعی آینده طفره رود. آیا او سرنخی در اطراف شهر می اندازد تا نوجوانان بی خبر در چنگال سارا بیفتند؟ آیا او اهداف بعدی را انتخاب می کند؟ آیا او بیش از آنچه فکر می کنیم کنترل نفرین را دارد؟ گفتن این مسئله دشوار است ، اما ما انگشتان خود را از این مسئله عبور داده ایم خیابان ترس: 1666 کمی نقش مرموز او را روشن خواهد کرد.

ملکه هوا و تاریکی کیست؟

نظریه Reddit همچنین حاکی از آن است که C. Berman می تواند در آنسوی اتاق گفتگوی AOL جاش باشد و تحت نام کاربری queenofairanddarkness ظاهر شود. ملکه در حین گفتگوهای خود ، هم قتل عام در مرکز خرید و هم کشتار ’78 کمپ نایت وینگ ‘را به نمایش می گذارد و ثابت می کند که آنها وقتی آمادگی تحقیق در مورد میراث تاریک سارا فایر را ندارند ، آماتور نیستند.

در نگاه اول ، این نام دارای یک حلقه ذاتی عرفانی است ، اما یک نگاه سریع آنلاین نشان می دهد که ممکن است به رمان 1939 نیز اشاره کند ملکه هوا و تاریکی توسط TH White ، دومین کتاب از مجموعه فانتزی او پادشاه یک بار و آینده. این کتاب با الهام از داستان پادشاه آرتور ، داستان شاه لوت و سقوط سلطنتی به دست طایفه اورکنی را روایت می کند. عنوان رمان به ملکه مورگوز ، همسر پادشاه لوت و جادوگری اشاره دارد که جادوی او بر عشق او به خانواده اش برتری دارد. با یک نام کاربری مانند آن ، باور نکردن چیزی جادوگری با دوست آنلاین جاش دشوار است. با توجه به اینکه نام صفحه نمایش در چت – ajdhauser ، BodhiEllenWight ، blugirll ، Mcaeli و Jaengles918 – زیاد فکر نمی کنند ، ملکه ملکه قطعاً برجسته است.

برخی از طرفداران این نظریه را مطرح کرده اند که ملکه ملکه ممکن است خود سارا فیر باشد. مطمئناً ، او یک جادوگر قدرتمند است که به مدت 300 سال در کل یک شهر ویران شده است ، اما چیزی به ما می گوید که او فوق العاده اهل اینترنت نیست. بنابراین ممکن است که او تصمیم بگیرد از طریق یک میزبان انسانی مانند C. Berman کار کند تا سایه بانهای مشکوک را روی انگشتان خود نگه دارد. اما به احتمال زیاد C. Berman از این گپ به عنوان محل خروجی وسواس خود با ماوراالطبیعه استفاده کرده و اطلاعاتی را درباره اتفاقات جدید وحشتناک سارا فایر که در آینده برای آنها در نظر گرفته است استفاده می کند. مطمئناً ، ملکه می تواند یک بچه عادی باشد که اتفاقاً عاشق ادبیات فوق العاده به اندازه جاش است ، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

نقش C. Berman در خیابان ترس از قسمت 3 چیست؟

در پایان خیابان ترس: 1978، C. Berman در نهایت تصمیم می گیرد تا به دینا و دوستانش کمک کند ، حتی به آنها می گوید دقیقاً دست گمشده سارا فایر را کجا حفاری کنند. این نشان می دهد که ، حتی اگر او با سارا کار کرده باشد ، او با قرنها دل شکستگی و ترس تمام شده است و می خواهد یک بار برای همیشه به نفرین پایان دهد – یا امیدواریم که چنین باشد. با توجه به اینکه دو فیلم قبلی خیابان ترس پایان پیچشی داشته اند ، در فیلم آخر هر اتفاقی می افتد. فقط خیابان ترس: 1666 حقیقت را آشکار می کند ، بنابراین پیش پرده قسمت آخر سه گانه خیابان ترس را در پیش رو ببینید و بخوانید که فیلم ها براساس کدام کتاب های RL Stine ساخته شده اند تا خود را در اینجا آماده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=dj3CXY8rKuY

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>