آیا سودوکرم به درمان لکه ها و آکنه کمک می کند؟ ما از یک درم سedال کردیم

[ad_1]

اگر در انگلستان بزرگ شده اید ، تقریباً به طور قطع یک گلدان خاکستری از مرهم ضخیم در مورد کابینت حمام لگد زده اید. یک کرم جادویی به نام سودوکرم که به عنوان داروی تقریباً هر چیز شناخته می شود. این می تواند اگزما را تسکین دهد ، بثورات پوستی را تسکین دهد و از همه بهتر: از شر آکنه خلاص شوید – فقط 3 پوند. چرا اگر این گلدان کوچک همه کارها را انجام می داد ، شما هرگز به درمان های لکه دار دیگر (بالقوه گران) نیاز دارید؟ متاسفانه ، حقیقت این است: کرم فرض شده برای درمان همه ممکن است در واقع لکه های ما را درمان نکند. دکتر زینب لافتاح ، متخصص پوست در HCA The Shard گفت: “به طور سنتی ، سودوکرم به دلیل داشتن خواص ضد عفونی کننده برای درمان بثورات پوشک استفاده می شود.” وی افزود: “اما برای هدف قرار دادن آکنه فرموله نشده است.”

سودوکرم به عنوان یک کرم نرم کننده (به لطف دارا بودن لانولین) ، در درجه اول به نرمی پوست کمک می کند ، اما تعداد انگشت شماری از ترکیبات دیگری نیز وجود دارد که دارای کاربردهای مختلف هستند. سایر ترکیباتی که سودوکرم را تشکیل می دهند عبارتند از: اکسید روی (ماده قابض) ، بنزیل بنزوات و بنزیل سینامات (معروف به خواص درمانی) و الکل بنزیل (به عنوان یک ضد باکتری عمل می کند). دکتر لافتا گفت: “در حالی که برخی شواهد محدود وجود دارد که مکمل های خوراکی روی ممکن است به کاهش التهاب آکنه کمک کنند ، متأسفانه سودوکرم – که حاوی درصد کمی اکسید روی در فرمول کرم است – به درمان آکنه کمک نمی کند.”

اگرچه این ترکیبات به عنوان یک درمان آکنه امیدوار کننده به نظر می رسند ، دکتر لافتا توضیح داد که یک باور غلط وجود دارد که مواد ضد عفونی کننده به کاهش باکتری ها و التهابات مرتبط با آکنه کمک می کند ، که همیشه اینطور نیست. دلیل خوب کارکردن کرم به عنوان کرم راش پوشک بخاطر تسکین دهنده ماده ترمیم کننده مانع پوستی لانولین است که متأسفانه می تواند برای افراد مبتلا به آکنه بسیار comedogenic باشد (به معنی مسدود شدن منافذ پوست است).

به جای استفاده از سودوکرم به عنوان یک درمان نقطه ای ، بسیاری از روش های درمانی عالی (و مقرون به صرفه) وجود دارد که به راحتی می توانید دست خود را به دست آورید. دکتر لافتاه توصیه می کند از درمانهای ترکیبی استفاده کنید که حاوی غلظت بالایی از بنزیل پراکسید یا سالیسیلیک اسید هستند که هر دو در کاهش التهاب حاد آکنه موثر هستند. روش دیگر ، شما می توانید از تکه های جوش برای خشک شدن لکه ها استفاده کنید (لطفا هرگز از خمیر دندان برای خشک شدن لکه های خود استفاده نکنید!) لکه های لکه در اصل “پانسمان های هیدروکلوئیدی هستند که چرک را از ضایعات بیرون می کشند و به بهبود آنها کمک می کنند.”

ما با 3 پوند وان می دانیم که وسوسه انگیز است ، اما اگر به دنبال درمان های موثر آکنه هستید ، سودوکرم را در یک طرف قرار دهید و محصولات زیر را امتحان کنید. آن کرم غلیظ را برای جوش های پوشک بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>