آیا سوفی ترنر و جو جوناس نام دختر را هانا مونتانا گذاشتند

[ad_1]

24 مارس 15 سال از زمانی که مایلی سایروس با بازی هانا مونتانا و مایلی استوارت در کانال دیزنی بهترین های هر دو جهان را شروع کرد هانا مونتانا؛ و به احترام سالگرد ، او طرفداران سوفی ترنر و جو جوناس را در رابطه با نام دخترشان گیج می کند. این زوج در ژوئیه سال 2020 از دختر بچه خود استقبال کردند ، اما هنوز نام او را – که گمان می رود ویلا باشد – تأیید نکردند (گرچه سوفی در زیر “J” که برای جو دارد ، یک خال کوبی کوچک “W” به مچ دست خود اضافه کرد). در حال حاضر ، مایلی همه را با یادداشتی که همراه با یک ستاره فوق العاده گل بنفش و زرد برای جشن گرفتن اشتباه گرفته است هانا مونتانابزرگترین سالگرد.

“به: جو و سوفی” ، یادداشت مایلی شروع می شود. “خیلی شیرین بود که دخترت را به اسم من نامگذاری کنی! تمام عشق من را به خانم هانا مونتانا کوچولو می فرستی! عشق ، هانا مونتانا.”

کنجکاو ، نه؟

جو گل آرایی بزرگ – را که مایلی به كاستار امیلی اوسمانت نیز فرستاد – در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: “HANY HANNAH MONTANA! با تشکر از شماmileycyrus ما آن را دوست داریم! این حماسه است!” سوفی همین ویدیو را در Story خود به اشتراک گذاشت و افزود: “THANK YOU HANNAH WE 💜 U”

در حالی که می دانیم سوفی یکی از طرفداران نمایش دیزنی است و جو و برادرانش در سال 2007 در این سریال ظاهر شدند ، اما این زوج معروف احتمالاً نام دخترش را هانا مونتانا نگذاشتند. اما همانطور که همه ما می دانیم ، فرستادن طرفداران به طوفانی از سکوت اینترنت کار زیادی نمی برد.

شاید هانا یا مونتانا نام میانی ویلا باشد؟ شاید همه اینها فقط یک شوخی بزرگ درونی باشد که در خارج از آن هستیم؟ در هر صورت و علی رغم نبودن در میان افراد مشهور برای دریافت یکی از آنها هانا هدایای جشن گل مایلی ، این یک روش هیجان انگیز برای ما بود هانا مونتاناپانزدهمین سالگرد.

به اسکرول ادامه دهید تا داستان های گل آرایی غول پیکر و همچنین یادداشت مایلی را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>