آیا شامپوها و نرم کننده های 2 در 1 خوب هستند؟ در اینجا معامله است

[ad_1]

من دروغ نمی گویم ، فکر می کنم نسبت به دوست پسرم کمی کینه داشته باشم شامپو و نرم کننده 2 در 1 بطری در دوش ما من دوست دارم که با ناامیدی به آن خیره شوم ، زیرا هر شب قبل از اینکه پنج دقیقه دیگر به بیرون از وان بروم ، همه گره ها و پیچ و خم های موهای بلند خود را بیرون بکشم سه محصول مختلف مراقبت از مو را آبکش می کنم. من عاشقانه عاشقانه عاشقانه دوش می گیرم ، و گاهی اوقات تصور می کنم رژیم مراقبت از موهای خود را فقط به یک بطری محدود کنم.

اگر شما نیز به فکر تغییر سوئیچ به 2 در 1 برای صرفه جویی در وقت ، هزینه و سلامت روان بوده اید (یا این فقط من هستم؟) ، مفید است که بدانید چگونه یک شامپو و نرم کننده 2 در 1 در واقع کار می کند و چه کسی باید از آن استفاده کند. در زیر ، ما از متخصصان خواسته ایم که این اختراع دو وظیفه را توضیح دهند.

شامپو و نرم کننده 2 در 1 دقیقاً چیست؟

شامپو 2 در 1 محصولی است که برای ایجاد فواید تمیز کننده شامپو طراحی شده و در عین حال برخی از مزایای تهویه مطبوع را نیز فراهم می کند. شیمیدان لوازم آرایشی توضیح می دهد: “شامپوها اغلب حاوی سورفاکتانت های آنیونی (با بار منفی) برای پاکسازی هستند ، در حالی که نرم کننده ها حاوی مواد کاتیونی (با بار مثبت) مانند پلی کوات هستند که به موها متصل می شوند تا خواص نرم کنندگی آنها را ایجاد کنند.” کلی دوبوس. “تلاش برای ترکیب این دو نوع ماده ناسازگار در یک فرمول می تواند منجر به تولید یک محصول ناخوشایند و ناخوشایند شود. با این حال ، شیمی دانان لوازم آرایشی با بهینه سازی نسبت این مواد یا” مخفی کردن “عوامل تهویه و پلیمرها در یک امولسیون است که هنگام شستشو آن مواد را آزاد می کند. ” به گفته دابوس ، شامپو های مطبوع با بسیاری از حق ثبت اختراع ، موضوع تحقیقات زیادی در صنعت هستند.

شامپوها و نرم کننده های 2 در 1 چگونه کار می کنند؟

2 در 1 را به عنوان یک شامپو در نظر بگیرید که حاوی برخی از مزایای تهویه مطبوع است ، نه یک وضعیت “بهترین در هر دو جهان”. به طور معمول ، دو نوع ماده سازنده در این نوع فرمول “پنهان” است: سیلیکون ها (مانند دی متیکون) و پلیمرهای کاتیونی (مانند پلی کواترنیوم -7). پری رومانوسکی ، شیمی دان لوازم آرایشی توضیح می دهد: “وقتی شامپو روی موها رقیق می شود ، میسل های مواد شوینده از بین می روند و سیلیکون روی موها رسوب می کند.” “پلیمرهای کاتیونی به طور مشابه کار می کنند ، با این تفاوت که در میسل های شامپو نیستند. در عوض ، آنها در شامپو حل می شوند و سپس هنگامی که محصول رقیق تر می شود ، از محلول خارج می شوند و روی مو قرار می گیرند.”

فواید شامپو و نرم کننده های 2 در 1.

مزایای استفاده از 2 در 1 بسیار زیاد است – اولا ، جنبه صرفه جویی در وقت و یک فروشگاهی وجود دارد. جانا راگو ، آرایشگر و صاحب استودیوی جانا راگو می گوید: “یک 2 در 1 هنوز موهای شما را مرطوب و تمیز می کند ، اما با عدم انجام دو مرحله جداگانه در دوش در وقت شما صرفه جویی می کند.” “وقتی شما در حال دوشیدن در سالن بدن سازی یا مسافرت هستید ، به عنوان مثال ، آوردن یک بطری شامپو و نرم کننده 2 در 1 نه تنها باعث دوش گرفتن می شود بلکه باعث صرفه جویی در فضای گرانبها در کیف لوازم آرایشی شما می شود.”

دومین مزیت 2 در 1 جنبه پایداری خواهد داشت. نه تنها تعداد محصولات خریداری شده خود را کاهش می دهید (به معنای تئوری ، ضایعات پلاستیکی کمتر) ، بلکه همچنین (به صورت نظری) با ساده سازی برنامه روزمره ، مصرف آب در دوش را کاهش می دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>