آیا شاهزاده هری و مگان مارکل هنوز عنوان سلطنتی دارند؟

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 09 ژوئن: مگان ، دوشس ساسکس و شاهزاده هری ، دوک ساسکس در حین Trooping The Color on the Mall در 9 ژوئن 2018 در لندن ، انگلیس.  اعتقاد بر این است که مراسم سالانه بیش از 1400 نگهبان و سواره نظام برای اولین بار در زمان پادشاه چارلز دوم انجام شده است.  این رژه تولد رسمی Sovereign است ، حتی اگر تولد واقعی ملکه در 21 آوریل باشد.  .  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

کاخ باکینگهام رسماً در 19 فوریه اعلام کرد که شاهزاده هری و مگان مارکل به عنوان سلطنتی کار نخواهند شد. ملکه الیزابت دوم تایید کرد که دوک و دوشس ساسکس از “کار سلطنتی” دور شده اند خانواده “و اینکه” انتصابات افتخاری نظامی و حمایتهای سلطنتی “آنها به او بازگردانده شده است تا اینکه سرانجام در میان سایر اعضای خانواده سلطنتی توزیع شوند. حتی اگر این زن و شوهر از نقش های خود محروم شده باشند ، هری و مگان عناوین سلطنتی خود را حفظ خواهند کرد (حداقل در حال حاضر ، به هر حال).

هنگامی که هری و مگان برای اولین بار خروج سلطنتی خود را در ژانویه 2020 اعلام کردند ، قابل درک بود که آنها سبک های HRH خود را حفظ می کنند اما به طور فعال از آنها استفاده نمی کنند و آنها همچنان به عنوان دوک و دوشس ساسکس ، ارل و کنتس دامبارتون شناخته می شوند ، و بارون و بارونس کیلکیل. از هم اکنون ، این تغییر نکرده است.

هری همچنین کار خود را با بازیهای Invictus و خیریه Sentebale خود ادامه خواهد داد ، در حالی که مگان حامی خیریه حمایت از حیوانات Mayhew و Smart Works خواهد بود.

“همانطور که توسط کار آنها در طول یک سال گذشته مشهود است ، دوک و دوشس ساسکس همچنان به وظیفه و خدمت خود به انگلیس و سراسر جهان متعهد هستند و حمایت مستمر خود را از سازمانهایی که نمایندگی آنها بدون در نظر گرفتن نقش رسمی ارائه داده اند ،” این دو پس از برکناری از اکثر حمایت های خود در بیانیه مشترک گفتند. “همه ما می توانیم یک زندگی خدمتی داشته باشیم. خدمات جهانی است.”

هری و مگان قرار است برای اولین مصاحبه خود از زمان خروج سلطنتی با پدر اپرا وینفری در 7 مارس بنشینند. همچنین اخیراً اعلام شد که ملكه ساعاتی قبل از مصاحبه هری و مگان آدرس تلویزیونی خود را ارائه خواهد داد.

منبع تصویر: گتی / کریس جکسون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>