آیا “ضعف” با استفاده از ژل های نفتی می تواند آکنه کیستیک را از بین ببرد؟ کارشناسان وزن می کنند

[ad_1]

گوش کن ، می دانم که وقتی این را می گویم تنها نیستم: آکنه کیستیک بمکد. اگر به آکنه کیستیک مبتلا شده اید (یا هرگز از آن رنج برده اید) ، این کار را انجام می دهید یا تقریباً امتحان کنید هر چیزی برای از بین بردن شکست های اعتماد به نفس: داروهای تجویز شده مانند آکوتان ، درمان های موضعی (به عنوان مثال اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید) و حتی ممکن است حتی یک تزریق کورتیزون توسط متخصص پوست. اما به نظر می رسد که درمان برای کاهش آن جوش های متورم ، ملتهب و هرگز به سر نمی رود ممکن است در واقع یک مرطوب کننده غیر منتظره باشد که معمولاً در داروخانه یافت می شود.

در طول چند سال گذشته ، اینترنت وسواس زیادی در زمینه spackling پیدا کرده است ژله های نفتی، مانند وازلین ، پماد شفا دهنده Aquaphor و پماد CeraVe Healing ، برای ایجاد پوست مستعد آکنه در تلاش برای پاک کردن سریع جوش های ریشه دار.

یکی از کاربران Reddit می نویسد: “علاوه بر این که صاف و کم قرمز است ، مورد علاقه من در مورد وازلین این است که پوست آنقدر نرم نگه می دارد که جوش های سر سفید به بالای پوست می آیند و پس از مدتی به معنای واقعی کلمه می توانند پاک شوند یا از بین بروند.”

دیگری اضافه می کند: “من پوستی مستعد آکنه ، ترکیبی دارم و هر شب از وازلین روی اسید گلیکولیک و کرم شب سراوی استفاده می کنم ، باعث می شود پوست من خیلی نرم و روز بعد اصلا چرب نباشد. در واقع ، از آنجا که وازلین را اضافه کردم قدم این است که پوست من کمتر چرب شده است ، فقط مرطوب و صاف می ماند. “

مطمئناً همه اینها خوب و خوب به نظر می رسند ، اما آیا در واقع هک نفت ژله ای حقیقت دارد؟ به نظر می رسد جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک چنین تصوری دارد. وی گفت: “مالیدن ژل وازلین نفتی روی كیست عمیق و دردناك ممكن است به حفظ سلامت مانع پوست کمک كند ، زیرا پوست ملتهب است.” جذابیت.

نحوه کار این روش: با لکه زدن دوز سنگین ژله بر روی پوست به عنوان آخرین مرحله در شبانه روز در مراقبت از پوست ، شما در اصل تمام محصولات قوی را که قبلاً استفاده کرده اید ، آب بندی می کنید ، که به نوبه خود ، به پوست خود را بهبود می بخشد (یعنی کمتر در آینده رخ می دهد).

و اگر نگران استفاده از یک روغن روغن و لجن بر روی صورت خود هستید ، این کار را نکنید ، Zeichner اطمینان می دهد. وی توضیح می دهد: “نفت با درجه لوازم آرایشی و بهداشتی نباید باعث شود صورت شما شکسته شود.” “با این حال ، اگر چرب یا مستعد آکنه باشید ، ممکن است صورت شما را سنگین و چرب کند.” به همین دلیل است که ، ما قبل از شروع قاشق ژله را مستقیم از وان و له کردن آن بر روی پوست خود ، آزمایش پچ را توصیه می کنیم.

اخیراً ، این ترفند به طور مناسب “slugging” لقب گرفته است که جای تعجب نیست ، اما در TikTok نیز نتیجه گرفته است ( # گرفتگی برچسب بیش از 4 میلیون بازدید از ویدیو را جمع کرده است). در آنجا ، سایر متخصصان پوست با مجوز هیئت مدیره مانند Lindsey Zubritsky از Pittsburgh و Alexis Stephens مستقر در فلوریدا روند افزایش توانایی خود را در درمان آکنه در کنار سایر بیماری های پوستی مانند اگزما افزایش می دهند.

واضح است که وقتی این قهرمان مبارز آکنه قهرمان غیرمنتظره را کشف کردند ، اینترنت در معرض چیزی بود – چه چیزی ممکن است ما را به سمت بعدی سوق دهد؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آکنه:

این برنامه مراقبت شدید از پوست Redditor کاملاً از جوش های آکنه خلاص شد
یک قرص ضد آکنه در حال تولید توسط بوتاکس است
مبارزه با آکنه بزرگسالان – چگونه یک زن خواست پوست خود را بپذیرد


اکنون ، ببینید چه چیزی یک فرد مبتلا به آکنه کیستیک را زیبا می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>