آیا فیبی داینور و پیت دیویدسون قرار ملاقات دارند؟

[ad_1]

حدس می زنم اکنون رسمی باشد – فیبی داینور و پیت دیویدسون با هم قرار می گذارند! بعد از هفته ها گمانه زنی ، هفتگی ما روز دوشنبه تأیید کرد که این دو واقعاً یک زن و شوهر هستند و “علی رغم اینکه نمی توانند از نظر جسمی اوقات را با هم بگذرانند” اما همچنان قوی هستند. جوان 25 ساله بریجتون ستاره در حال فیلمبرداری است اتاق رنگ اینجا در انگلستان ، در حالی که 27 ساله است شنبه شب زنده کمدین در ایالات متحده است. یک منبع افزود: “آنها با متن و FaceTime ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر ، آنها فقط روی کار خود تمرکز کرده اند.” “آنها به دنبال عجله در امور نیستند.”

مطابق با سرگرمی امشب، گزارش شده است که فیبی و پیت پس از ملاقات در گردهمایی در نیویورک “آن را” هدف قرار دادند. هوادار ظاهراً آنها را در ماه مارس در لندن در دست گرفته مشاهده کرده است ، گرچه نه پیت و نه فیبی علناً به وضعیت روابط آنها پرداخته اند. “آنها به عنوان دوست شروع کردند و به سرعت فهمیدند که بین این دو شیمی وجود دارد [them]، “یک خودی گفت.” پیت و فیبی شروع به ملاقات معمولی کردند اما اخیراً اوضاع کمی جدی تر شده است.

فیبی قرار است در بیست و ششمین سالگرد تولدش در 17 آوریل زنگ بخورد و گفته می شود که پیت قصد دارد برای جشن گرفتن از وی دیدار کند. یک منبع به آنها گفت: “آنها از یکدیگر خوشحال هستند.” هفتگی ما. “او را می خنداند. پیت پسر خوبی است و مطمئناً یک فرد جذاب و جذاب است. حضور در او راحت و سرگرم کننده است.” فیبی به پیوند داده شد پوست آلوم شان تیل در سال 2017 ، در حالی که پیت پیش از این با آریانا گراند قبل از ازدواج با کایا گربر در سال 2019 نامزد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>