آیا فیلم های خیابانی ترس بیشتری وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

FEAR STREET PART 3: 1666 (L to R) KIANA MADEIRA به عنوان DEENA و GILLIAN JACOBS AS C.BERMAN.  NETFLIX © 2021

پس از سه نصب هفتگی پر از پیچ و خم های وحشتناک ، رویداد خیابان ترس که مدت ها پیش بینی می شد به یک شبح و رضایت بخشی ختم شده است – اما آیا واقعاً پایان آن است؟ با هر پروژه موفق نتفلیکس ، متوجه می شویم که آیا دنباله ای وجود دارد؟ هنوز چراغ سبز رسمی برای یک فیلم پیگیری وجود ندارد ، اما شانس یک نفر به اندازه نفرین Shadyside 300 ساله به نظر می رسد.

چگونه خیابان ترس قسمت سوم: 1666 پایان می یابد

بیایید ابتدا به چگونگی پایان سه گانه بر روی نت توجه کنیم که در را برای دنباله ای باز می گذارد. داستان کوتاه کوتاه ، دینا در نقش سارا فایر دیدگاه دارد و می فهمد که سه قرن است که به دردسر Shadyside می خورد: خانواده گود از سال 1666 با شیطان معامله ای انجام داده و قاتلین زنجیره ای را از بین بردند. پس از به دام انداختن قاتلان Shadyside در بازار ، Deena نیک را با خنجر زدن به چشم او می کشد و نفرین را می شکند – یا به هر حال ما فکر می کنیم. سه گانه با آینده ای روشن تر برای Shadyside به پایان می رسد و نیک مظنون اصلی پرونده قاتل سریالی می شود.

با این اوصاف ، اعتبارات قطعاً جای تفسیر دارند. در وسط تیتراژ ، دست مرموزی را می بینیم که به سمت کتاب طلسم سلیمان گود در صحنه جنایت دراز می کند. آیا ممکن است فقط یک کارآگاه باشد که روی پرونده کار می کند؟ مطمئن. اما این می تواند شخص دیگری در خانواده گود باشد ، شاید شهردار ویل گود ، که نقشه های غیبی شرورانه تری را در ذهن خود دارد. اگر چه جیغ بزن به ما چیزی آموخته است ، این است که همه مظنون هستند ، حتی کسانی که بی گناه به نظر می رسند. چه کسی می داند ، این دست حتی ممکن است متعلق به Ziggy ، Deena یا همان دختر زیبایی باشد که بازیگران جاش را امضا می کند. تردیدی نیست که ما فقط براساس این کلیپ کوتاه می توانیم سه گانه دنباله ای بگیریم.

آنچه بازیگران و خدمه در مورد یک فیلم پیگیری باید بگویند

طبق چند مصاحبه با بازیگران و عوامل فیلم ، قطعاً یک فیلم پیگیری یک احتمال است. خود کارگردان لی جنیاک در مصاحبه ای با برخورد کننده که او و تیمش در مورد فیلم های آینده “ایده” دارند. علاوه بر این ، کیانا مادیرا ، بازیگر دینا ، نیز در مصاحبه ای با نیوزویک، “من خیلی دوست دارم برای دیدن بیشتر خیابان ترس فیلم های. احساس می کنم کارهای زیادی می توان در این جهان ، یا خارج از Shadyside و جهان ترس از خیابان انجام داد. من فکر می کنم بیش از 50 کتاب خیابان ترس وجود دارد ، بنابراین فضای زیادی برای توسعه روی صفحه وجود دارد. و کاملاً دوست دارم که کارهای بیشتری انجام دهم. “گرچه این سه گانه بر اساس سریال اصلی RL Stine به معنای واقعی کلمه ساخته نشده است ، اما مطمئناً از آن الهام می گیرد و ایده های جدید داستان برای زمان ساخت دنباله ارائه می شود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>