آیا ما قطعات بانوی سری 2 خواهیم بود؟

[ad_1]

LR - Lucie Shorthouse (Momtaz) ، Faith Omole (Bisma) ، Anjana Vasan (Amina) ، جولیت معتمد (Ayesha) ، Sarah Impey (Saira)

آخرین سریال کمدی از کانال 4 ، ما قطعات بانو هستیم، گروهی از نوازندگان زن را دنبال می کند که تلاش می کنند خود را به عنوان یک گیتاریست اصلی جدید پیدا کنند. در طول این مجموعه ، ما با تعدادی از زنان مسلمان خنده دار آشنا شده ایم که سعی می کنند ایمان خود را در کنار دنیای موسیقی مدرن ، به ویژه صحنه موسیقی پانک ، که یک نمایش فوق العاده دوست داشتنی و قابل هیجان را ایجاد می کند ، هدایت کنند.

این سریال پس از ترک شخصیت اصلی آمینا از گروه پایان می یابد ، علی رغم جهش هایی که از همان قسمت اول داشت ، هنوز نتوانست از ترس صحنه خود عبور کند. بنابراین جای تعجب نیست که بینندگان مشتاقانه می بینند که چه مواردی برای لیدی پارتز در نظر گرفته می شود. در مصاحبه میزگرد با سازنده و بازیگران نمایش ، نیدا منظور اعتراف کرد که “ما نمی دانیم [about series two] هنوز. بنابراین امیدواریم که به زودی پس از پایان نمایش ، این موضوع را بفهمیم و ببینیم. “Faith Omole (بازیگر نقش Bisma) همچنین اضافه کرد که” ما دوست داریم با یکدیگر باشیم ، کار با یکدیگر را دوست داریم. ما با یکدیگر معاشرت می کنیم ، حتی اگر مجبور به کار نباشیم. بنابراین حدس می زنم که ما همیشه سعی خواهیم کرد این کار را انجام دهیم “، که به نظر می رسد احتمال وجود یک سری دوم با یک میلیون مایل فاصله نیست.

هنگامی که از آنها درمورد آنچه که تماشاگران امیدوارند از این برنامه دور کنند ، پرسیده شد ، بازیگران امیدوارند که از نمایش های کمدی متنوع و گسترده تری الهام بگیرند. Omole گفت که “نویسندگان و بازیگران اینجا هستند و بسیاری از بچه ها الهام گرفته شده اند و آنها واقعاً رویاهای بزرگی دارند و ما نیاز داریم که صنعت درهای آنها را به روی آنها باز کند تا فقط یک در یک میلیون نفر نباشد. دیدن یک بازیگر قهوه ای یا سیاه پوست که از خاکستر بلند می شود خسته کننده است. من این واقعیت را دوست دارم که پنج نفر از ما در این نمایش هستیم و حتی بیشتر از همه ، کل بازیگران. بنابراین امیدوارم که صنعت با دیدن این نمایش ، امیدوارم که آنها با دیدن بازیگران خارق العاده شگفت انگیز بازیگران ، “بله ، وقت آن رسیده است که درها را برای تعداد بیشتری از نویسندگان و تعداد بیشتری از زنان و افراد رنگارنگ باز کنیم” ، این همان چیزی است که امیدوارم “

منبع تصویر: کانال 4

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>