آیا مت گالا در سال 2021 اتفاق می افتد؟

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 06 مه: لیدی گاگا در اردوگاه جشن Met Gala 2019: یادداشت هایی در مورد مد در موزه هنر متروپولیتن در 06 مه 2019 در شهر نیویورک شرکت کرد.  (عکس از جیمی مک کارتی / گتی ایماژ)

در حالی که Met Gala سال گذشته به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شد ، به نظر می رسد ممکن است امیدی به رویداد 2021 باشد. در 8 آوریل ، صفحه شش برای اولین بار گزارش داد که بزرگترین مهمانی مد در سال جاری واقع شده است ، با استناد به یک منبع داخلی. گفته می شود که خودی متالا را در 13 سپتامبر برگزار خواهد کرد ، اگرچه این برنامه به طور معمول همیشه برای اولین دوشنبه ماه مه برنامه ریزی شده است و اضافه کرد Vogue در حال بررسی استفاده از شاعر آماندا گورمن و تام فورد برای میزبانی وظایف است.

با این حال ، در بیانیه مشترک با POPSUGAR ، منبعی از موسسه لباس گفت: “ما هنوز نمایشگاه یا جشن بعدی موسسه لباس را اعلام نکرده ایم.” اگرچه به نظر می رسد برنامه های Met Gala امسال هنوز تأیید نشده اند ، اما امیدواریم حقیقت شایعات وجود داشته باشد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ستاره های مورد علاقه خود را روی فرش قرمز خیره کننده ببینیم!

در ابتدا برنامه Met Gala 2020 که با مضمون “درباره زمان” برگزار می شد ، قرار بود به میزبانی لوئیس ویتون برگزار شود و مدیر خلاق نیکولاس قشکوئر بعنوان همکار در کنار اما استون ، مریل استریپ ، لین-مانوئل میراندا و البته آنا وینتور حضور داشته باشد. . در حالی که این رویداد در ماه مه لغو شد ، نمایشگاه “درباره زمان: مد و مدت” هنوز پس از بازگشایی مت با ظرفیت محدود در آگوست سال 2020 ، از 29 اکتبر 2020 تا 7 فوریه 2021 در موزه مت در شهر نیویورک برگزار شد. به جای یک مراسم حضوری ، Vogue در یک رویداد دیجیتالی مد ، لحظه ای با ملاقات ، در تاریخ اصلی به صورت مستقیم پخش شد.

منبع تصویر: گتی / جیمی مک کارتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>