آیا ملکه با دختر هری و مگان ، لیلبت ، ملاقات کرده است؟

[ad_1]

WIDNES ، پادشاهی متحده - 14 ژوئن: (برای انتشار در روزنامه های انگلیس تا 24 ساعت پس از تاریخ و زمان ایجاد) ، انگلستان.  مگان مارکل ماه گذشته با پرنس هری ازدواج کرد تا دوشس ساسکس شود و این اولین نامزدی او با ملکه است.  در طول بازدید ، این دو یک پل جاده در Widnes باز می کنند و از The Storyhouse و Town Hall در Chester بازدید می کنند.  (عکس توسط مکس موبی / نیلی / گتی ایماژ)

لیلیبت دایانا مونتباتن-ویندزور کوچک علی رغم اینکه یک اقیانوس از هم دور است ، قبلاً با نامزد خود ملاقات کرده است. اندکی پس از تولد لیلی در 4 ژوئن ، مگان مارکل و پرنس هری دختر خود را از طریق یک تماس ویدیویی به ملکه الیزابت دوم معرفی کردند. یک منبع گفت مردم که دوک و دوشس ساسکس “بسیار هیجان زده بودند و نمی توانستند منتظر بمانند که دخترشان از راه رسیده باشد.” رابرت لیسی ، مورخ سلطنتی ، که به عنوان مشاور در این زمینه فعالیت می کند تاج، اظهار داشت که شاهزاده هری و ملکه “پیوند قابل توجهی” دارند که فقط از زمان مرگ مادرش پرنسس دیانا در سال 1997 افزایش یافته است.

“[The Queen] “هری و ویلیام” به نوعی نامادری بود. ” مردم. “همه ما در مربیگری ویلیام به عنوان پادشاه آینده متمرکز بوده ایم ، اما اکنون متوجه اهمیت پیوندهای عاطفی شده ایم که وی توانسته است با هری برقرار کند و توانایی آنها برای گفتگوی مستقیم با یکدیگر. این محبت همچنان باقی است.” نام لیلی به افتخار مادربزرگ بزرگش است که در میان خانواده و دوستان عزیزش به “لیلیبت” معروف است و مادربزرگ پدری اش ، شاهزاده خانم دایانا ، مرحوم.

در مورد اینکه چه موقع می توان لیلی را شخصاً به ملکه و بقیه خانواده سلطنتی معرفی کرد ، این هنوز مشخص نیست. بسته به محدودیت های COVID-19 ، این زوج می توانند تصمیم بگیرند که کریسمس را مانند سال 2017 پس از نامزدی در Sandringham سپری کنند. این احتمال وجود دارد که آنها برای جشن های بزرگداشت پلاتین ملکه در ژوئن 2022 به انگلستان بازگردند. خارج از آن ، هری قرار است به افتخار مادرش یک سفر انفرادی برای مراسم رونمایی از مجسمه کاخ کنزینگتون در 1 ژوئیه انجام دهد. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>