آیا مکمل های آکنه کار می کنند؟ ما از کارشناسان پرسیدیم

[ad_1]

دست زن که مکمل های روغن ماهی را روی زمینه سفید نگه داشته است.  نزدیک.

یک قرص بدون نسخه (یا بدون نسخه) که ادعا می کند آکنه را “درمان” می کند خیلی درست به نظر می رسد ، درست نیست؟ و ما متاسفیم که حامل اخبار بد هستیم ، اما این به دلیل بسیاری از اوقات است. . . این است. مکمل های پوستی این روزها تجارت بزرگی هستند و آنهایی که نویدبخش درمان آکنه هستند بخشی از صنعت سلامتی هستند که فقط رشد می کنند و بیشتر در زندگی ما (و تبلیغات اینستاگرام ما) ظاهر می شوند.

علی رغم وجود محصولات فراوان ، بسیاری از محصولات خارق العاده که نتایج واقعی آکنه را ارائه می دهند ، اما وقتی صحبت از ادعاهای چشمگیر در صنعت مکمل ها می شود – که به طور کلی تحقیقات علمی کمی در پشت آن وجود دارد – احتیاط کافی است. این امر به ویژه در مواردی که کسی با بیماری پوستی مانند آکنه روبرو باشد بسیار مهم است زیرا بیماران می توانند تأثیرات روانی شدیدی را تجربه کنند و بنابراین سعی می کنند هر محصولی را که می توانند برای کمک به شرایط خود پیدا کنند ، امتحان کنند.

آکنه یکی از شایع ترین بیماری های پوستی است ، به طوری که NHS گزارش داده است که 95 درصد از افراد 11 تا 30 ساله تا حدودی تحت تأثیر قرار می گیرند. با وجود تعداد زیادی از افراد به نوعی با آکنه ، و محو شدن مرز بین صنایع زیبایی و سلامتی نوید سلامتی ما را می دهد و پوست خوب ، جای تعجب نیست که مکمل های خاص آکنه به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

قادر به پاسخ قطعی به این سوال که آیا مکمل های آکنه به دلیل فقدان شواهد علمی از محدوده این مقاله فراتر است ، با این حال ، با کمک متخصصین پوست و متخصصان برتر ، ما در اینجا هستیم تا بتوانیم آن را تجزیه کنیم تا بتوانید انتخاب های آگاهانه داشته باشید و به خرج صدها پوند برای محصولاتی که به طور بالقوه بیش از حد و بیش از حد تحویل می کنند ، نپردازید.

بنابراین ، به هر حال مکمل های آکنه چیستند؟

مکمل ها به گونه ای طراحی شده اند که حدس می زنند مواد مغذی را که از رژیم غذایی خود دریافت نمی کنیم ، تشکیل دهند. آنها به صورت قرص ، لثه یا پودر در می آیند و از آنجا که زیبایی زیبایی مکمل را دارند ، می توان آنها را در انواع بسته بندی ها یافت. از نظر تاریخی ، مو ، ناخن و مکمل های پوستی در داروخانه به فروش می رسید که نویدبخش موهای بلندتر ، ناخن های قویتر و پوست براق تری از داخل است. اکنون ، مکمل های خاص آکنه با هدف هدف قرار دادن شکستن های ما وارد بازار می شوند – و وجود دارد زیاد مارک ها را انتخاب کنید. با جستجوی سریع “مکمل های آکنه” در Google ، 47 میلیون نتیجه به شما داده می شود که محصولاتی از گلدان های قابل تهیه و زیبایی پزشکی کپسول گرفته تا شیشه لوکس و گران قیمت قرص های بی ارزش و پوسته را در اختیار شما قرار می دهد.

مکمل های آکنه چگونه در انگلیس تنظیم می شوند؟

در انگلستان ، مکمل ها “به عنوان غذا تنظیم می شوند و تحت مقررات قانون عمومی مواد غذایی” تحت قانون ایمنی مواد غذایی تنظیم می شوند. طبق این قانون ، مکمل ها باید برای کمبودهای تغذیه ای و حفظ مصرف برخی از مواد مغذی استفاده شوند ، و به صراحت بیان کنند که “محصولات دارویی” نیستند. این بدان معناست که اگرچه تا حدی تنظیم وجود دارد ، اما رمزگشایی بیشتر بازاریابی به عهده مصرف کننده است. توصیه دولت از مصرف کنندگان این است که “مکمل ها را از طریق اینترنت خریداری نکنید مگر اینکه اطمینان داشته باشید که منبع معتبر است” ، اما گفتن این کار آسان تر از انجام است.

مواد اصلی موجود در مکمل های آکنه کدامند؟

طبق گفته متخصصانی که از پلت فرم آنلاین پوست ، گارت هارلی با آنها صحبت کردیم ، موادی مانند ایندول-3-کاربینول ، سلنیوم ، روی ، منیزیم ، ویتامین B ، امگا 3 ، نعناع هندی ، و لاکتوباسیلوس معمولاً در مکمل هایی یافت می شود که هدف آنها آکنه است . اما همانطور که دکتر Ranella Hirsch ، متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره ، اشاره کرد ، “عقیده یکسانی وجود ندارد [all of these ingredients] موثر هستند “وقتی صحبت از مکمل ها می شود.

دکتر سوفی شوتر ، دکتر لوازم آرایشی و بنیانگذار کلینیک پوست ایلومینیت ، همچنین اشاره کرد که پروبیوتیک های خوراکی برای پوست روز به روز محبوب تر می شوند ، اما در مورد هر نوع داده قطعی ، هنوز مسیری طولانی در پیش است. در مورد موضوع موجود است. همانطور که گفته شد ، ما خوشحالیم که گزارش می کنیم که پروبیوتیک ها در مورد اثربخشی آنها در مکمل ها ، از نزدیک تحقیق می کنند – از جمله این مطالعه 2020 که توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شده است. در یادداشت جداگانه ای ، دکتر هیرش به تحقیق 2021 توسط محققان در مرکز پزشکی SUNY Downstate در نیویورک اشاره کرد که در جستجوی مکملی به نام NicAzel ، حاوی نیکوتینامید ، اسید آزلاییک ، روی ، پیریدوکسین ، مس و اسید فولیک بود که در آن بیماران با آکنه پس از هشت هفته مصرف آن بهبود یافت.

آیا مکمل های آکنه کار می کنند؟

همه متخصصانی که با آنها صحبت کردیم موافقت کردند که مکمل های آکنه به خودی خود به عنوان یک درمان موثر نیستند. این باید ترکیبی از درمانها باشد ، که شامل روال متناسب با مراقبت از پوست ، محصولات موضعی تجویز شده ، داروهای تجویز شده خوراکی ، رژیم غذایی و تغییر سبک زندگی و کمک روانشناختی است (و فقط محدود نمی شوند) هر برنامه درمانی برای هر فرد متفاوت است ، زیرا انواع مختلفی از آکنه وجود دارد و هیچ دو موردی یکسان نیستند. دبی توماس ، متخصص پوست و بنیانگذار D گفت: “مانند همه موارد ، برخی از مکمل ها به برخی افراد کمک می کنند ، اما به دلیل فرار بودن آکنه ، ما می دانیم که هیچ درمانی وجود ندارد ، فقط روش های مختلفی برای آزمایش و مدیریت بیماری وجود دارد.” کلینیک توماس.

این بدان معنا نیست که مکمل ها اصلاً کار نمی کنند. دکتر هیرش گفت: “برخی از پزشکان از بیماران مکمل استفاده می کنند ، به خصوص اگر آزمایش خون نوعی کمبود را نشان دهد.” اگرچه وی همچنین اشاره کرد که بسیاری از این کمبودها همچنین با تغییر در رژیم غذایی قابل رفع است.

در برخی موارد ، مکمل ها حتی می توانند آکنه را بدتر کنند

متأسفانه ، برای برخی از افراد ، مصرف بیش از حد مکمل ها می تواند آکنه آنها را بدتر کند و نه به پاک کردن آن کمک کند. دکتر هیرش توضیح داد: “مکمل هایی وجود دارند که در حقیقت باعث شکستگی می شوند ، اما این واقعیت که بسیاری از این مکمل ها حاوی مواد تشکیل دهنده چندین برابر توصیه شده روزانه هستند ، به آنها کمکی نمی کند.” وی افزود: “اینها شامل ید ، آب پنیر ، B6 ، B12 و استروئیدها هستند.” به همین دلیل است که جستجوی مشاوره از پزشک عمومی یا متخصص پوست بسیار مهم است ، به این ترتیب خطر مصرف بیش از حد یا کم مصرف یک مکمل خاص وجود ندارد.

به طور خلاصه یک موضوع کاملاً پیچیده را به عبارتی بسیار ساده بیان می کنیم: مکمل های آکنه به تنهائی آکنه شما را درمان نمی کنند ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که به عنوان یک مصرف کننده ، احساس کنید مجبورید پول نقدی را که به سختی بدست آورده اید برای قرص های مارک های ادعا کنید. انجام چنین کاری با گفتن این نکته ، در برخی موارد ، در صورت کمبود برخی مواد مغذی ، مکمل ها می توانند به بیماری های پوستی از جمله آکنه کمک کنند. اگر فکر می کنید این مورد وجود دارد ، به دکتر خود مراجعه کنید (بدون توجه به اینکه آکنه باعث ایجاد ناراحتی یا پریشانی در شما می شود ، باید این کار را انجام دهید) ، که می تواند به شما در یافتن مکمل های مناسب برای شما کمک کند.

خبر خوب این است که مطالعات بیشتری در مورد اثربخشی مکمل ها در بیماران مبتلا به آکنه در حال انجام است تا تصویر واضح تری از نحوه کارکرد آنها به عنوان یک درمان مفید اضافی به ما ارائه دهد. در حال حاضر ، شواهد قاطع کافی برای اثبات مکمل های آکنه وجود ندارد. توصیه ما؟ هر محصول یا قرصی را که ادعا می کند محلول های رفع شده را با کمی نمک مصرف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>