آیا می توانید از رژیم کتو الکل بنوشید؟

[ad_1]

با وجود این واقعیت که متخصصان تغذیه و پزشکان در همه جا آن را تقبیح می کنند ، به نظر می رسد رژیم کتوژنیک در همه جا به جایی نرسیده است. در واقع ، این فقط محبوبیت در حال رشد است. کسانی که هنوز هم مایل هستند آن را امتحان کنند علی رغم همه هشدارهای متخصص احتمالاً س questionال متداول دیگری دارند: آیا می توانید الکل بنوشید (و هنوز از افزایش وزن خود جلوگیری کنید)؟ پاسخ کوتاه منفی است ، حداقل در آغاز کار نیست.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات و پرچرب “کتو” باعث تولید کتون (یا چربی آزاد شده از سلول ها) در کبد می شود تا به عنوان ذخیره انرژی در محل کربوهیدرات های از دست رفته عمل کند. هدف ، جای تعجب نیست که کاهش سریع وزن است ، به همین دلیل است که این رژیم غذایی همه اخبار رسانه های اجتماعی شما را از اواخر مدت منفجر می کند. دلیل اینکه پزشکان سریع از این رژیم پرهیز می کنند این است که ، تعجب آور است ، روند کتوز یک روند سالم نیست ، زیرا می تواند باعث عدم تعادل در تولید گلوکز و انسولین در بدن شود ، که منابع انرژی لازم هستند.

طبق TheKetogenicDiet.org ، نوشیدن الکل هنگام کتو تأثیر در کاهش وزن دارد و در نهایت ممکن است تأثیر مثبتی نداشته باشد. وقتی بدن شما از کربوهیدرات های موجود در منابع غذایی استفاده نکند تا به عنوان منبع انرژی استفاده کند ، برای سوخت به چسب می چسبد. از آنجا که الکل به اندازه کربوهیدرات های سنتی گلیکوژن ذخیره نمی شود ، بدن پس از سوزاندن سریع دوباره به کتوز برمی گردد. با این حال ، از آنجا که هنگام نوشیدن زمان چربی سوزی از دست می دهید و رژیم کتو متابولیسم شما را کند می کند ، می توانید کاهش سریع وزن را که انتظار داشتید متوقف کند. همه افراد متفاوت هستند و راهی وجود ندارد که به طور قطع بدانید چگونه یا چه نوع الکلی بر توانایی فردی شما در کاهش وزن تأثیر می گذارد ، بنابراین احتمالاً باید در “مرحله القایی” اولیه ، که 10 مورد اول است ، به طور کامل الکل را ترک کنید. تا 12 روز از برنامه رژیم غذایی.

بعد از این مرحله ، می توانید نوشیدنی های الکلی کم کربوهیدرات یا بدون کربوهیدرات را در برنامه خود بگنجانید ، اما مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، ممکن است متوجه شوید که تحمل الکل شما به طور قابل توجهی کاهش می یابد. نه تنها این ، بلکه سردرد نیز از عوارض جانبی رایج رژیم کتو است که با افزودن الکل به مخلوط ، به راحتی می تواند بدتر شود. بنابراین در نهایت شما از آبجو یا کوکتل خود لذت نخواهید برد ، و اگر برای مدتی پایبند به رژیم کتو هستید ، شاید بهتر باشد فقط در حال حاضر مشروبات الکلی را کنار بگذارید ، حداقل تا زمانی که بازگشت به یک رژیم غذایی متعادل منظم.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / بانی بورک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>