آیا می توانید بدون کاهش وزن اینچ را از دست دهید؟

[ad_1]

عکس کوتاه از یک زن جوان جذاب که در حمام خود در خانه موهای خود را آرایش می کند

شما متعهد شده اید که به طور منظم تمرین کنید ، درست غذا بخورید و از خود مراقبت کنید ، اما با توجه به مقیاس ، به نظر نمی رسد هیچ پیشرفتی داشته باشید. اگرچه ممکن است شما از دیدن اعداد در روند مقیاس به سمت پایین رضایت داشته باشید ، اما این بهترین معیار موفقیت نیست. لورن هریس-پینکوس ، MS ، RDN ، نویسنده کتاب ، “اگرچه ضد ضد شهود است ، اما در واقع می توانید اینچ اینچ را کاهش دهید”. باشگاه صبحانه بسته بندی شده با پروتئین، به POPSUGAR گفت. بنابراین ، حتی اگر ترازو جوانه نزده باشد ، می توانید تغییرات مثبتی را در بدن خود مشاهده کنید ، و اینها در واقع روشی مطمئن تر برای پیگیری اهداف تناسب اندام و کاهش وزن شما هستند.

لاین یونکین ، MS ، RD ، LDN ، بوستون ، توضیح داد: “این مقیاس اندازه گیری چربی نیست ، بلکه به شما می گوید که وزن بدن از جمله مایعات ، عضلات ، استخوان ها ، چربی و تمام اعضای بدن شما چقدر است.” رژیم درمانی مبتنی بر کاهش وزن و صاحب Lainey Younkin Nutrition. “پنج پوند عضله و پنج پوند چربی وزن یکسانی دارند: پنج پوند. اما ماهیچه فضای کمتری را اشغال می کند. بنابراین ، اگر عضله بگیرید و چربی کم کنید ، می توانید اینچ را بدون لاغر شدن کاهش دهید.” در واقع ، در بعضی موارد ، واقعاً می توانید کسب کردن وزن در حالی که از دست دادن اینچ است.

همه اینها بستگی به این دارد که شما چه کاری انجام می دهید و اینکه این روال چگونه بر ترکیب بدن شما تأثیر می گذارد. ملیسا میتری ، MS ، RDN ، یک متخصص تغذیه ثبت شده در کانتیکت و صاحب ملیسا میتری تغذیه LLC ، توضیح داد که تمرینات قدرتی به طور منظم و پیروی از یک رژیم غذایی با پروتئین های کم کالری و بالاتر می تواند به شما در عضلات همزمان و از دست دادن چربی کمک کند. میتری به POPSUGAR گفت: “این امر باعث می شود كه لباس های شما گشادتر باشد بدون اینکه تغییر واقعی در مقیاس مشاهده شود.”

توجه به تناسب لباس شما یکی از راه های پیشرفت شماست. همچنین می توانید دور کمر خود را با استفاده از یک نوار اندازه گیری ساده اندازه گیری کنید ، یا برای اندازه گیری چربی بدن خود از کولیس پوستی پوست چربی استفاده کنید. اما مهمترین معیار موفقیت احساس شماست. اگر از نوع بدن خود راضی هستید و احساس سلامتی و انرژی می کنید ، واضح است که کاری را درست انجام می دهید ، حتی اگر ابزارهای فانتزی چیز دیگری به شما بگویند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>