آیا می توانید ماسک زدن را بعد از واکسیناسیون متوقف کنید؟ آنچه پزشکان می گویند اینجاست

[ad_1]

چه تعداد از افراد واکسن می خورند ، مهمترین عامل در ضرب و شتم ساعت است. به گفته درین ، بخشی از این لولاها در دسترس ساختن واکسن برای افراد بیشتر است. در حال حاضر ، واکسن های کافی برای محافظت از افراد واجد شرایط وجود ندارد. به عنوان مثال ، در اوایل این ماه ، وابسته محلی ABC در ایالت کالیفرنیا WABC-7 گزارش داد که مدیر عامل Kaiser Health در کالیفرنیا در نامه الکترونیکی اخیر به بیماران گفت که واکسیناسیون همه افراد در ایالت با نرخ عرضه فعلی چهار سال طول می کشد. پوتوف می گوید: “اگر ما همچنان با توزیع واكسن مبارزه كنیم ، این جدول زمانی شروع به گسترش می كند ، كه فقط به ویروس زمان بیشتری برای جهش می دهد.”

پوتف می گوید همچنین مهم است که چه کسی می تواند واکسن را مصرف کند ، زیرا در حال حاضر ، EUA FDA برای واکسن Pfizer این واکسن را برای کسانی که 16 سال به بالا دارند توزیع می شود ، در حالی که Moderna برای 18 سال به بالا از EUA استفاده می کند. در حال حاضر هر دو در حال انجام آزمایشات روی افراد 12 سال و بالاتر هستند.

چه کاری می توانیم انجام دهیم تا بتوانیم زودتر از ماسک پوشیدن دست برداریم؟

اگر جهش ها واکسن های فعلی را از بین ببرند ، باید مدت زمان بیشتری با ماسک ها و اقدامات احتیاطی فاصله فیزیکی کنار بیاییم. دیویدسون اچ. هامر ، پزشک بیماری های عفونی در مرکز پزشکی بوستون و استاد می گوید: “همه ما می توانیم یک سال یا بیشتر ماسک گیر کنیم اگر سویه های جهش یافته از پاسخ ایمنی کسی که از عفونت COVID-19 یا واکسیناسیون رنج می برد ، فرار کنند.” بهداشت جهانی و پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای اطمینان از اینکه زندگی زودتر به حالت عادی برگردد این است که تمام اقدامات احتیاطی خود را ادامه دهید تا زمانی که به مصونیت گله برسیم. جتلینا می گوید جذابیت استفاده از ماسک مناسب با لایه ها – یا ماسک دوتایی یا ارتقا to سطح ماسک با درجه بالاتر مانند KN95 – مهم است که برای کاهش سرعت انتقال بیماری ، هر زمان که در جمع هستید ، حتی اگر واکسینه شده باشید یا اخیراً بهبود یافته از COVID-19.

و اگر از نظر پزشکی توانایی دارید ، Drain پیشنهاد می کند واکسن را به محض ورود به بدن خود دریافت کنید – ممکن است مجبور باشید که نوبت شماست برگه ها را روشن نگه دارید و اینکه آیا یا چگونه به شما اطلاع داده می شود ، از محل زندگی شما متفاوت است. وی می گوید: “مطمئناً هر فرد بالغی باید واکسینه شود و من امیدوارم که پاسخ بهداشت عمومی ما آموزش مردم در مورد ارزش واکسن باشد.”

آیا حتی پس از مصونیت گله ، آیا ما به طور کامل ماسک زدن را متوقف خواهیم کرد؟

مصونیت گله اولین قدم در بازگشت به زندگی قبل از همه گیری است. اما حتی وقتی اکثریت آمریکایی ها آنتی بادی علیه COVID-19 دارند ، ماسک ها به طور کلی از بین نمی روند. همانطور که زندگی دوباره به نظر عادی می رسد ، دراین پیش بینی می کند که ما هر از گاهی بعنوان حسن نیت ارائه می دهیم ماسک بزنیم. وی می گوید: “اگر احساس خوبی ندارید ، بنابراین ممانعت از انتقال بیماری به افراد دیگر ، بخشی از فرهنگ ما خواهد بود.” “اما ما امیدواریم که مردم عمومی مجبور نباشند که در ملا public عام ماسک بپوشند.”

هامر تخمین می زند اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، ممکن است موارد COVID-19 تا اواخر بهار یا تابستان کاهش یابد. واکسن ها همچنان ادامه خواهد داشت و امیدوارم که ما به آرامی اما مطمئناً درمقابل مصونیت گله کار خواهیم کرد.

اما حتی در آن مرحله ، هامر می گوید شما ممکن است هنوز هم در ملا public عام نیاز به ماسک زدن داشته باشید. از آنجایی که همه افراد از این بیماری در امان نخواهند بود ، مهم است که از آنها محافظت کنید. هامر می گوید: “ما نباید به مردم بگوییم ماسك خود را دور بریزند.” “ما ممکن است بتوانیم آنها را در یک جعبه در کمد قرار دهیم ، اما ممکن است لازم باشد زودتر از آن دوباره آن را بیرون بیاوریم.”


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به ایمنی همه گیر:


اکنون ، سفر یک بیمار مبتلا به سرطان پستان متاستاتیک را در شش عکس مشاهده کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>