آیا هری و مگان در مراسم تشییع جنازه پرنس فیلیپ شرکت خواهند کرد؟

[ad_1]

پرنس فیلیپ در سن 99 سالگی درگذشت. در 9 آوریل ، کاخ باکینگهام با صدور بیانیه ای مرگ وی را تأیید کرد و گفت: “با کمال تاسف است که اعلیحضرت ملکه خبر مرگ شوهر محبوب خود ، اعلیحضرت شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ. اعلیحضرت سلطنتی امروز صبح در قلعه ویندزور با آرامش درگذشت. خانواده سلطنتی در سوگ فقدان وی با مردم سراسر جهان همراه می شوند. اعلامیه های بعدی در زمان مناسب اعلام خواهد شد. ”

روز بعد ، کاخ تأیید کرد که پرنس هری برای اولین بار از زمان خروج سلطنتی برای شرکت در مراسم خاکسپاری پدربزرگش به انگلیس برمی گردد. سخنگوی سلطنتی روز شنبه گفت: “دوك ساسكس در حال برنامه ریزی برای حضور است. از طرف پزشك به دوشس ساسكس توصیه شده است كه به مسافرت نرود. بنابراین دوك در آنجا حضور خواهد یافت.”

مطابق با مردم، دوک ساسکس احتمالاً چندین روز قرنطینه خواهد شد و قبل از پیوستن به بقیه اعضای خانواده سلطنتی برای تشییع جنازه فیلیپ در کلیسای مقدس جورج ، برای COVID-19 آزمایش می شود. مگان مارکل در حال حاضر فرزند دوم این زوج را باردار است و در سانتا باربارا ، جایی که در حال حاضر اقامت دارند ، اقامت خواهد داشت.

هری و فیلیپ ، حتی پس از کناره گیری هری و مگان از مقام ارشد سلطنتی ، همیشه رابطه نزدیک داشته اند. در هنگام حضور هری در فوریه در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، دوک فاش کرد که او و مگان اغلب با فیلیپ و ملکه الیزابت دوم تماس زوم برقرار می کنند. هری و مگان نیز اندکی پس از اعلام درگذشت فیلیپ در وب سایت Archewell خود ادای احترام کردند. در پیام “به یاد عشق به اعلیحضرت سلطنتی دوک ادینبورگ” قرائت شد. “از خدمات شما متشکرم … شما بسیار از دست خواهید رفت.”

منبع تصویر: گتی / استخر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>