آیا پرنسس دیانا درباره پسران چارلز به پسرانش گفته است؟

[ad_1]

شاهزاده ویلیام به ویژه با مادر فقید خود ، پرنسس دایانا رابطه نزدیک داشت و صریحاً در مورد روابط نزدیک آنها صحبت کرده است در حالی که ویلیام کاملاً صریح در مورد تأثیر طلاق والدینش بر او و برادرش ، شاهزاده هری صحبت نکرده است ، چند مورد وجود دارد که احتمالاً ارتباط او در آن زمان با دیانا را تحت تأثیر قرار داده و آن را تقویت می کند.

دیانا و پرنس چارلز در سال 1992 در میان شایعات خیانت در هر دو طرف ، اما به ویژه در مورد رابطه مداوم چارلز با دوست دختر سابق ، کامیلا پارکر-بولز ، از هم جدا شدند. در سال 1986 بود که چارلز عاشقانه آنها را دوباره زنده کرد ، و وقتی دیانا از آن غافل شد ، عقب ننشست. شاهزاده خانم که معمولاً خجالتی است وقتی با کامیلا (در جشن تولد خواهرش ، نه کمتر) در مورد این ماجرا روبرو شد ، اقدام بدی را انجام داد ، و آنچه هماهنگی کمی در ازدواج او باقی مانده بود ، از بین برد. تا سال 1995 ، دیانا با انجام یک نشست و مصاحبه تلویزیونی با مارتین بشیر از BBC ، یک حرکت گستاخانه دیگر انجام داد. در آن ، او نه تنها این جمله بدنام را بیان کرد ، “ما سه نفر بودیم در این ازدواج ، بنابراین کمی شلوغ بود” ، اما او همچنین فاش کرد که وی در مورد رابطه خارج از ازدواج پدرش به ویلیام ، آن زمان 13 ساله گفته است. دیانا گفت: “من به ویلیام گفتم:” اگر در زندگی شخصی را پیدا کردی که دوست داری ، باید به آن آویزان باشی و از او مراقبت کنی. ” “” و اگر آنقدر خوش شانس هستید که کسی را پیدا می کنید که شما را دوست دارد ، پس باید از او محافظت کنید. ”

وی در ادامه اعتراف کرد که نمی خواهد ازدواج را خاتمه دهد ، و گفت: “من طلاق نمی خواهم ، اما بدیهی است که ما در مورد وضعیتی که طی سه سال گذشته بسیار بحث شده است ، نیاز به شفافیت داریم.” اضافه كرد ، “من منتظر تصمیم شوهرم هستم كه همه ما از كدام راه استفاده خواهیم كرد.” در اقدامی بی سابقه ، ملکه نامه هایی به دیانا و چارلز فرستاد و خواستار جدایی سریع آنها شد. طلاق در 28 آگوست 1996 نهایی شد و تقریباً یک سال بعد دیانا در یک سانحه رانندگی کشته شد. و قضاوت بر اساس رابطه کامل تصویر ویلیام با همسر کیت ، باید تصور کنیم که وی توصیه های مادرش را به دل گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>