آیا چه کسی سارا را در Netflix کشت یک داستان واقعی است؟

[ad_1]

چه کسی سارا را کشته است؟  عکس: Netflix / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

رمز و راز قتل Netflix چه کسی سارا را کشت تبدیل به جدیدترین ضربه شگفت آور پلتفرم شده است. داستان این یک مرد محکوم به اشتباه برای گرفتن انتقام خواهر مقتول خود احساس می کند که می تواند در کنار بسیاری از نمایش های معروف جنایی واقعی در Netflix در خانه باشد ، اما ، در واقع ، چه کسی سارا را کشت یک داستان کاملاً خیالی است.

نزدیکترین کراواتی که نمایش به زندگی واقعی دارد در واقع نام خانواده پیچ خورده در مرکز داستان است. Lazcanos با Heriberto Lazcano Lazcano ، ارباب بدنام مواد مخدر مکزیکی ، که به عنوان رهبر کارتل قدرتمند مواد مخدر Los Zetas ، یکی از متقاضیان ارباب مواد مخدر مکزیکی در زمان قدرت خود بود ، یک نام مشترک دارد.

به گزارش سی.ان.ان مکزیک ، لازکانو یکی از نیروهای ویژه ارتش مکزیک بود و قبل از متروکه شدن آموزش های ویژه ای دید. لازکانو و متحدانش پس از استخدام به عنوان مجری کارتل خلیج فارس ، گروه شبه نظامی خود را به نام “لوس زتاس” تشکیل دادند و با جدا شدن از سال 2010 به یک سازمان قدرتمند و وحشی تبدیل شدند. لوس زتاس و رهبران آن به دلیل معروف بودن روشهای گرافیکی و وحشیانه شکنجه و قتل. یک داستان احتمالاً واقعی در مورد لازکانو این بود که او قربانیان خود را به ببرها و شیرهای حیوان خانگی خود تغذیه می کرد. با مرگ لازکانو در سال 2012 توسط نیروی دریایی مکزیک ، لس آنجلس تایمز منشعب شده است که این کارتل از مصرف فقط مواد مخدر تا جرایم خشن دیگر از جمله قاچاق انسان منشعب شده است.

این سطح خشونت بار مطمئناً با برخی از Lazcanos های قدرتمند و بی رحمانه صف کشیده شده است چه کسی سارا را کشت. در قسمت آخر ، ما سرانجام به عمق فسادی که سزار ، پدرسالار لازکانو ، به آن رفته است ، می آموزیم. گذشته او مملو از خشونت ، تجاوز و قتل است. او نه تنها سالها پیش سارا ، دوست دختر نوجوان پسرش را تجاوز و به آن آغشته کرد ، بلکه با همسر فعلی پسرش هم خوابید و او را نیز باردار کرد! و این حتی بدترین حالت آن نیست: او فاحشه هایی را به خدمت گرفت ، گذرنامه های آنها را سرقت کرد ، آنها را باج خواهی کرد که به کار در فاحشه خانه غیرقانونی خود ادامه دهند و چندین نفر از آنها را به قتل رساند – حتی در یک لحظه از خشونت فیلمبرداری کرد. به راحتی می توان گفت که بی رحمی و بی رحمی او درست در کنار فرارهای خشونت بار همنام او قرار می گیرد!

قسمت جذاب دیگری از نمایش که با زندگی واقعی پیوند دارد؟ این یکی از مکان های اصلی فیلمبرداری آن ، آکاپولکو خواهد بود. از یک طرف ، استراحتگاه ها و سواحل زیبا باعث شده است که مورد پسند ثروتمندان و مشهورها ، هم بومی مکزیکی ها و هم گردشگران بین المللی قرار گیرد ، که قطعاً مناسب خانواده ثروتمند و نقشه بردار Lazcano است. از طرف دیگر ، این یک کانون خشونت شده است. طبق یک 2019 فوربس گزارش، “[what] روزگاری یکی از نقاط جهانگردی مشهور در جهان بود. . . اکنون به دلیل جنایات خشن به عنوان یکی از خطرناک ترین شهرهای جهان شناخته شده است. “

در بیشتر موارد ، نمایش الهام گرفته از ترکیبی از پیچ و تابهای سریال صابونی در سطح تله نولا و تروپهای کلاسیک جنایت واقعی است: امور مخفی ، زن جوانی که خیلی عمیق شده ، توطئه ها ، محکومیت نادرست و موارد دیگر. اگرچه به طور رسمی براساس یک داستان واقعی خاص ساخته نشده است ، اما آسان است تصور کنید که برخی از آن توطئه های پیچ خورده در میان دلالان قدرت واقعی اتفاق می افتد که به دنبال حفظ سلطه خود به هر قیمتی هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>