آیا کارا دلوین و جیدن اسمیت با هم دوست هستند؟

[ad_1]

آیا دوستی Cara Delevingne و Jaden Smith عاشقانه شده است؟ این مدل 28 ساله و نوازنده 22 ساله پس از مشاهده در کنار هم جشن گرفتن ولنتاین شایعات عاشقانه ای را برانگیخته اند. یکشنبه شب ، از این دو نفر خارج از یک رستوران در LA عکس گرفته شد ، جایی که Jaden با یک دسته گل غول پیکر از گل رز قرمز و یک بوسه سریع از کارا استقبال کرد. مشخص نیست که این سفر واقعاً عاشقانه بوده است یا فقط دو دوست در حال رسیدن به آن بوده اند ، اما ما می دانیم که کارا و جیدن بازگشتند.

جادن و کارا چند سالی است که با هم دوست هستند و آنها اخیراً در فیلم 2020 با هم بازی کرده اند زندگی در یک سال. این فیلم در مورد یک دانش آموز 17 ساله دبیرستانی به نام دارین (جیدن) است که عاشق دختری بیمار لاعلاج به نام ایزابل (کارا) می شود. کارا و جادن هنوز خودشان به گمانه زنی ها نپرداخته اند ، بنابراین به شما اجازه می دهیم نگاهی به عکس ها بیندازید و نتیجه گیری خود را انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>