آیا کانیه وست در سال 2021 آلبوم جدیدی منتشر می کند؟

[ad_1]

خواننده رپ آمریکایی Kanye West در 6 نوامبر 2019 در New York City در جوایز WSJ Magazine Innovator 2019 در MOMA شرکت کرد.  (عکس از آنجلا ویس / خبرگزاری فرانسه) (عکس از ANGELA WEISS / AFP از طریق گتی ایماژ)

دو سال از انتشار سال 2019 می گذرد عیسی پادشاه است، اما به نظر می رسد طرفداران Kanye West ممکن است آلبوم جدیدی داشته باشند – اگر شایعات مربوط به یک مهمانی گوش دادن را باور کنید. در 18 ژوئیه ، چندین حساب توییتر ادعا کردند وستر مطالب جدید را به نمایش گذاشت در یک رویداد فقط دعوت در لاس وگاس. بسیاری از توییت ها شامل قطعه هایی از آهنگهای جدید ادعا شده، به طور بالقوه از مدتها انتظار می رود دوندا، که در ابتدا قرار بود برای تاریخ اکران 24 ژوئیه 2020 باشد. به افتخار مادر فقید وست نامگذاری شد ، دوندا اولین بار در مارس 2020 قبل از به اشتراک گذاشتن خواننده رپ مورد تحریک قرار گرفت ، سپس آهنگی را از طریق توییتر با صدای خود در 13 ژوئیه 2020 حذف کرد. در زمان نوشتن این قطعه ، یک نماینده برای West بلافاصله قادر به پاسخ دادن به تنوعدرخواست تأیید صحت گزارش ها.

آلبوم Kanye West واقعاً تمام شده است، “جاستین لابوی از Revolt TV در 18 ژوئیه توییت کرد.” وقتی این هفته کم می شود ، ما احتمالاً مدتی به هیچ چیز دیگری گوش نخواهیم داد .. بگذارید من از همه هنرمند فعلی که تا آن زمان به او گوش می دهم لذت ببرم. خدا رحمت کند. “تهیه کننده تدی والتون ، که قبلاً در فیلم” ما را در خون بشویید “با وست کار می کرد ، در 19 ژوئیه اضافه کرد ،” صادقانه نمی توانم صبر کنم تاkanyewest افت کند. و خوشحالم که از تاریخ جدا هستم. . . به زودی می بینمت“” در مورد اینکه چه کسی در این آلبوم حضور خواهد داشت ، تایلر ، خالق اخیراً با وست در استودیو در کنار تخته سفید دیده شده است گویا شامل یک لیست پیگیری. بنابراین ، آنچه را که می خواهید انجام دهید. همه نشانه ها به زودی افت یک آلبوم نشان می دهد ، اگرچه باید منتظر بمانیم تا ببینید آیا West این هفته آن را منتشر می کند یا خیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>