آیا کانیه وست و ایرینا شایک قرار ملاقات دارند؟

[ad_1]

به نظر می رسد سال 2021 سال تعجب زوج های مشهور است و اکنون می توانیم کانیه وست و ایرینا شایک را به این لیست اضافه کنیم. به نظر می رسد پس از جدایی از کیم کارداشیان ، خواننده رپ 44 ساله در حال کار با مدل 35 ساله است. در روز چهارشنبه ، ایمیل روزانه عکس هایی از این دو را که در پرووانس فرانسه گذرانده اند ، ارسال کرد. کانیه در روز تولد خود در 8 ژوئن زنگ زد ، بنابراین ممکن است که این دو برای جشن گرفتن آنجا باشند. در واقع ، کیم حتی در اینستاگرام با تولد یک عکس خانوادگی ، “تولدت مبارک عشق تو برای زندگی!”

مطابق با هفتگی ایالات متحده، كانیه و ایرینا در واقع با هم قرار می گذارند. یک منبع به نشریه گفت: “آنها چند ماه است که بی سر و صدا یکدیگر را دیده اند.” یکی دیگر از افراد داخلی اظهار داشت که آنها “یکدیگر را می شناختند” و افزود: “او همیشه فکر می کرد که او زیبا است و هر دو منتظرند ببینند این کجا می رود.” ایرینا و کانیه در واقع مدتی است که یکدیگر را می شناسند. او در موزیک ویدئو سال 2010 او برای “قدرت” بازی کرد و از او در نمایشگاه هفته مد Yeezy Paris 2012 مدل سازی کرد.

ایرینا پیش از این از 2015 تا 2019 با بردلی کوپر قرار ازدواج داشت و آنها یک دختر 4 ساله به نام Lea De Seine مشترک هستند. در همین حال ، کیم پس از شش سال ازدواج رسماً خواستار طلاق از کانیه شد. در یک قسمت اخیر از همگام با کارداشیان، کیم در مورد جدایی آنها گشود و گفت که کانیه “سزاوار کسی است که بتواند از هر حرکت او حمایت کند” و همه جا او را دنبال کند و به وایومینگ برود ، اما “او نمی تواند چنین کاری کند.” وی گفت: “من صادقانه نمی توانم دیگر این کار را انجام دهم.” “چرا من هنوز در این مکان هستم ، مثل جایی که سالها در آن گیر کرده ام؟ مثل اینکه ، او می رود و به حالت دیگری منتقل می شود ، هر ساله ، من باید کنار هم باشم تا بتوانم بچه ها را بزرگ کنم ، می دانید؟ و او یک پدر شگفت انگیز ، او یک کار شگفت انگیز انجام داده است. ” کیم و کانیه چهار فرزند با هم دارند ، نورث 7 ساله ، سنت 5 ساله ، شیکاگو 3 ساله و مزامیر 2 ساله.

منبع تصویر: گتی / برد بارکت / دیوید ام بنت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>