آیا کریشل استاوس و جیسون اوپنهایم با هم دوست هستند؟

[ad_1]

کریشل استوس پس از جدایی اش از کیو موتسه در ماه فوریه رسماً در حال حرکت است. در روز چهارشنبه ، فروش غروب آفتاب این ستاره با انتشار عکس هایی از تعطیلات ایتالیایی خود در اینستاگرام به همراه عنوان “جلوه JLo” ، به طور عادی عاشقانه جدید خود را با جیسون اوپنهایم ، همبازی خود اعلام کرد. در عکس ها می توان دید که این زوج در زیر نور آفتاب تابستان دنج هستند.

وکیل 44 ساله و دلال املاک گفت: “من و کریشل دوست صمیمی شدیم و رابطه شگفت انگیزی ایجاد شد.” مردم در 28 جولای. “من به شدت به او اهمیت می دهم و ما در کنار هم بسیار خوشحال هستیم.” مری فیتزجرالد ، که قبلاً با جیسون رابطه داشت و زندگی می کرد ، اظهار داشت: “هیچ چیز بیشتر از دیدن دو دوست صمیمی من در کنار هم و خوشحال کردن یکدیگر باعث هیجان من نمی شود!” شوهرش ، رومن بونه ، به شوخی اضافه کرد ، “خیلی خوشحالم برای شما بچه ها! سرانجام ، مردم با جیسون و مری امیدوار خواهند شد.” قبل از رابطه کریشل با جیسون ، 40 ساله املاک و مستغلات با بازیگر جاستین هارتلی از 2017-2019 ازدواج کرده بود و پس از ملاقات با کیو با وی با وی رابطه داشت. رقص با ستاره ها شریک ، Gleb Savchenko.

جدایی کریشل از جاستین در فصل سوم Netflix اولین و مرکز بازی بود فروش غروب آفتاب. This Is Us این بازیگر پس از دو سال ازدواج در نوامبر 2019 از کریشل تقاضای طلاق کرد ، اما اطلاعات زیادی در مورد جدایی آنها وجود ندارد جز اینکه جاستین به “اختلافات آشتی ناپذیر” اشاره کرد و 8 ژوئیه 2019 را به عنوان تاریخ جدایی ذکر کرد. از زمان جدایی ، جاستین در ماه مه 2021 با ستاره صابون سوفیا پرناس ازدواج کرد.

گزارش اضافی توسط Kelsie Gibson ، Grayson Gilcrease

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>