آیا کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر نامزد هستند؟

[ad_1]

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر کاملا جدی می شوند. گفته می شود که پس از اینکه در ماه فوریه با عاشقانه خود در ملا عام قرار گرفتند ، این زوج دیرینه که تبدیل به یک دوست شده اند در مورد خواستگاری و ازدواج صحبت می کنند. یک منبع گفت: “کورتنی و تراویس عاشق یکدیگر هستند و در مورد آینده خود و احتمال نامزدی و ازدواج صحبت کرده اند.” سرگرمی امشب. “كورتني مدتي است كه اين احساس شديد را نسبت به هيچ كس احساس نكرده و مي تواند براي هميشه با تراويس براي هميشه ديد.”

این منبع افزود که این دو در طی چند ماهی که با هم قرار گذاشته بودند ارتباط محکمی برقرار کرده اند. “هرچند این زوج مدتی است که با هم نیستند ، اما آنها سالهاست که یکدیگر را می شناسند و ارتباطی قوی دارند. خانواده کورتنی مدتی است که او را با این خوشبختی ندیده اند و آنها عاشق تراویس هستند. و این کار را برای آنها بسیار آسان کرده است. ” تراویس حتی تا حدی که در ماه آوریل نام کورتنی را روی سینه خود خال کوبی کرده بود.

تراویس دختر ناتنی آتیانا 21 ساله ، دختر آلاباما 15 ساله و پسر لاندون 17 ساله را با همسر سابق شانا موکلر به اشتراک می گذارد. در همین حال ، کورتنی سه فرزند را با اسکات دیسیک سابق مشترک دارد: پسران میسون ، 11 ساله ، و رینگ ، 6 ساله و دختر پنه لوپه 8 ساله. اسکات در مورد قرار ملاقات کورتنی با افراد دیگر گفتگو کرد همگام با کارداشیان، گفت: “در ذهن من ، دیدن تو در اطراف هر مردی من را آزار می دهد … وقتی با یک شخص دیگر بودی من را آزار داد و از خواب بیدار شدم و به عکسهای تو با این پسری که قرار بودی نگاه می کنم ، می دانی ، این بود فقط ناسالم است و باعث ناراحتی و ناراحتی من می شود. ”

اگرچه این قسمت قبل از شروع رابطه کورتنی و تراویس ضبط شده بود ، مردم بعداً گزارش داد که او در حال مبارزه با عاشقانه تازه پیدا شده آنها است. “اسکات وقتی فهمید که با هم قرار ملاقات دارند کاملا شوکه شد و می تواند بگوید که آنها خیلی سریع نقل مکان کرده اند. بچه هایش تراویس را دوست دارند ، که برای اسکات هم سخت است. کورتنی و تراویس مثل یک خانواده با بچه ها هستند. اسکات داشتن یک مشکل سخت با این وضعیت. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>