آیا یک مکان آرام 3 وجود خواهد داشت؟ آنچه ما می دانیم در اینجا است

[ad_1]

A QUIET PLACE PART II، (معروف به یک قسمت QUIET PLACE قسمت 2) ، از سمت چپ: Millicent Simmonds، Noah Jupe، Emily Blunt، 2020. ph: Jonny Cournoyer / Paramount Pictures / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه Everett

ما مطمئن نبودیم که چگونه یک مکان آرام 2 نسخه اصلی را بالا می برد ، اما دقیقاً همان کار را انجام داد و موارد دیگر. این فیلم با بازی جان کرازینسکی و امیلی بلانت هم به عنوان پیش درآمد و هم دنباله فیلم 2018 بازی می کند. ما نه تنها می آموزیم که چگونه هیولاهای بیگانه وحشتناک به زمین آمده اند ، بلکه برخی از بزرگترین نقاط ضعف آنها را نیز یاد می گیریم. برای اولین بار ، آنها قادر به شنا نیستند – به این معنی که افرادی که در یک جزیره هستند از حملات خود در امان هستند – اما آنها از صدا نیز متنفر هستند.

در یکی از سکانس های پایانی فیلم ، ریگان از کاشت حلزون خود برای انتقال یک فرکانس با شدت بالا از طریق یک رادیوی محلی استفاده می کند ، که هیولاها را بی حس می کند و آنها را آسیب پذیرتر می کند. او نه تنها قادر است یکی از هیولاهای جزیره را شکست دهد ، بلکه مارکوس با انفجار سیگنال رادیویی قادر است هیولای نزدیک خود را شکست دهد. با دیدن اینکه فیلم در یک صخره بزرگ به پایان می رسد و شخصیت ها راهی پیدا می کنند تا یک بار برای همیشه هیولاها را بکشند ، احتمالاً از خود می پرسید که آیا صحنه اعتبارات پسا وجود دارد که بتواند چیزها را به هم وصل کند. خوب ، پاسخ کوتاه منفی است – اما این در واقع چیز خوبی است زیرا می تواند به یک فیلم سوم بالقوه منجر شود.

در واقع ، یک اسکریپت برای یک مکان آرام 3 قبلاً نوشته شده است. در تاریخ 29 مه ، اریک دیویس ، سردبیر Fandango تأیید کرد که در طی یک قسمت از TwitterSpaces ، کرازینسکی نشان داد که جف نیکولز قبلاً فیلمنامه فیلم سوم را تحویل گرفت. در نوامبر سال 2020 ، اعلام شد كه نیكولاس در حال نوشتن و كارگردانی فیلمی است كه در همان جهان بازی می كند یک مکان آرام با تاریخ انتشار 2022. مشخص نیست که آیا این می تواند دنباله ای برای فیلم دوم باشد یا یک داستان کاملاً جدید. پایان برای یک مکان آرام 2 مطمئناً پتانسیل هرکدام را تنظیم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>