آیا Game of Thrones فصل 8 بازسازی می شود؟

[ad_1]

منبع تصویر: هلن اسلون / مجوز HBO
نزدیک به دو سال از بازی تاج و تخت فینال سریال اکثریت موارد ناامید کننده را ناامید کرد ، با این حال طرفداران هنوز امیدوارند که HBO بتواند پایانی را که شایسته ما است به ما بدهد. همه چیز از 6 آوریل آغاز شد ، زمانی که HBO تریلر خلاصه جدیدی از فصل هشتم و آخرین سریال منتشر کرد ، لحظاتی از این فصل را به نمایش می گذارد که طرفداران را بسیار شاد و خشمگین می کند. نه تنها این تریلر خلاصه شده را به یاد هواداران می اندازد که فصل هشتم چقدر عالی بوده است ، بلکه خواستار بازسازی HBO نیز شده است بدست آوردفصل آخر. رسمی بدست آورد حساب توییت شده در 14 آوریل ، “زمستان در راه است، “باعث شد بسیاری اعتقاد داشته باشند HBO سرانجام می تواند تسلیم خواسته های طرفداران شود.

قبل از انتشار بازی Snyder Cut of لیگ عدالت، تصوری که HBO می تواند هر بخشی از آن را بازسازی کند بدست آورد تقریبا خنده دار بود اکنون ، ایده اینکه کیت هرینگتون و امیلیا کلارک برای چند مرحله دیگر برای حل پایان کار خود جمع شوند ، چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. اعطا ، بازسازی هر بخشی از بازی تاج و تخت فصل هشت وضعیت بسیار متفاوتی از Snyder Cut خواهد داشت. که در وهله اول از فیلم های قبلی گرفته شده بود و دید اصلی کارگردان زک اسنایدر را بازیابی می کرد. نه تنها بازیگران و خدمه بدست آورد به پروژه های دیگر نقل مکان کرد ، اما HBO در حال کار بر روی مقدمه تمرکز تارگرین است ، خانه اژدها. علاوه بر این ، تلاش برای جمع کردن دوباره همه افراد هم دشوار و هم گران است. سپس دوباره ، ما می دانیم که تعدادی از بازیگران نیز از پایان نمایش ناامید شده اند و اگر زمان و فیلمنامه درست باشد می توانند به طور بالقوه تحت تأثیر قرار گیرند تا دوباره برگردند.

بنابراین آیا HBO به این واقعیت اشاره دارد که بازسازی فصل هشت یا فینال سریال در دست ساخت است؟ متأسفانه به نظر نمی رسد بازی تاج و تخت امسال دهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد و توییترهای جدید پیش پرده ای و رمزآلود جدید احتمالاً فقط راهی برای دمیدن هیجان برای 10 سال نمایش است. با این حال ، دو کتاب باقی مانده است که نویسنده جورج آر آر مارتین در مجموعه آواز یخ و آتش خود ، که بازی تاج و تخت بر اساس. پایان نهایی احتمالاً متفاوت از آنچه در صفحه دیده می شود خواهد بود و می تواند خواستار ساخت یک سری کاملاً محدود باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>