آیا Nomadland براساس یک داستان واقعی ساخته شده است؟


NOMADLAND ، فرانسیس مک دورماند.  ph: جوشوا ریچاردسون / TM و کپی رایت Fox Searchlight Pictures.  کلیه حقوق محفوظ است  / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

در حال حاضر در Hulu ، Chloé Zhao جریان دارد عشایر تاکنون یک عزیزم فصل جایزه بوده است ، در حال حاضر بهترین کارگردانی و بهترین فیلم تحسین در هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب را از آن خود کرده است. این فیلم فرنسس مک دورماند را به عنوان زنی به نام فرن دنبال می کند که پس از مرگ همسرش در سفر به کشور به مشاغل فصلی می رسد تا زندگی خود را تأمین کند. فیلم ژائو نماهای سرسبز و واقع گرایانه از غرب آمریکا را به تصویر می کشد و حتی در بعضی مواقع ، به نظر می رسد مستندی با تصاویر نزدیک از عشایر واقعی است. اما است عشایر در واقع بر اساس یک داستان واقعی است؟ در بخشی ، بله

در حالی که داستان فرن داستانی است ، فیلمنامه و فیلم ژائو بر اساس کتاب داستانی 2017 جسیکا برودر ساخته شده است Nomadland: Surviving America in the 20th Century. بنابراین ، کدام قسمت های فیلم براساس واقعیت ساخته شده اند؟ آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

کتاب Nomadland درباره چیست؟

برودر در کتاب خود از نزدیک عشایر را دنبال می کند ، تعداد فزاینده ای از افراد مسن که به دنبال کار در سراسر آمریکا سفر می کنند. از زمان رکود اقتصادی بزرگ ، کارگران مهاجر که خود را “کارگر” می نامند با ون و RV به جاده رفته اند و در طول اردوگاه در اردوگاه های عمومی متوقف شده اند. آمازون در این فیلم برجسته است و برنامه ای به نام CamperForce دارد كه در آن RVers ، از جمله عشایر بازنشسته ، كارهای موقت خود را در فصول شلوغ انجام می دهند. این سازمان RVers با قدمت بیش از 80 سال را استخدام می کند و اعتبار مالیاتی فدرال را برای استخدام “محرومان” دریافت می کند ، که شامل افرادی است که بر روی کارت های غذا و درآمد اضافی امنیت قرار دارند. آمازون برای کار در کمپینگ به کارمندان CamperForce کمک هزینه پرداخت می کند. کارگران همچنین ممکن است پس از مدت زمان معینی مزایای پزشکی دریافت کنند ، اما بسیاری از آنها به دلیل موقتی بودن موقعیت های فصلی واجد شرایط نیستند. در خارج از فصول ، برخی از کارگران کار به عنوان میزبان اردوگاه زندگی می کنند و اردوگاه های عمومی را حفظ می کنند.

عشایر واقعی فیلم چه کسانی هستند؟

عشایر داستان را با واقعیت ترکیب می کند – ژائو به خاطر انتخاب بازیگران غیر حرفه ای در فیلم هایش معروف است ، همانطور که در این کار می کند سوار و آهنگهایی که برادرم به من آموخت. در حالی که ستاره های فصلی مانند مک دورماند و دیوید استراتایرن در آن حضور دارند ، این فیلم همچنین افرادی را که به سبک زندگی عشایری زندگی می کنند مورد توجه قرار می دهد. عشایری که نسخه های تخیلی خود را بازی می کنند ، شامل دوستان فرن ، لیندا می و سوانکی هستند که هر دو در کتاب برودر نیز حضور دارند. در این فیلم ، لیندا می ، همكار آمازون ، Fern را به باب ولز ، یكی دیگر از عشایر كه خود را در عشایر.

ولز در واقع یک سرگردان برجسته در جامعه رو به رشد عشایر است – او یک کانال معروف YouTube را به نام CheapRVliving اداره می کند که در آن ترفندهایی برای بقا در جاده به اشتراک می گذارد. او همچنین میزبان یک رویداد سالانه به نام Rendezvous Rubber Tramp Rendezvous در کوارتزیت ، ایالت آذربایجان است ، جایی که عشایر در سمینارها شرکت می کنند و همچنین نکات و لوازم را به اشتراک می گذارند. توافق با ولز کرکس مشخصات ، بیشتر صحنه های او بداهه بودند ، از جمله سخنرانی او در پایان فیلم درباره پسر فقیدش.

عشایر ممکن است کاملاً بر اساس یک داستان واقعی ساخته نشده باشد ، اما این یک فیلم عمیقا همدلانه است که به شدت از جنبش عشایری در زندگی واقعی گرفته می شود و صداهایی از افراد جامعه عشایر را در خود جای داده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>