آیا Regé-Jean Page در فصل 2 در Bridgerton حضور خواهد داشت؟

[ad_1]

BRIDGERTON (L to R) REG-JEAN PAGE به عنوان سیمون باست در قسمت 108 سریال BRIDGERTON Cr.  LIAM DANIEL / NETFLIX 2020

آیا آن گریه دوردست را می شنوید ، خواننده گرامی؟ این صدای رها کردن است بریجتون هواداران در سراسر کره زمین اشک می ریزند زیرا Regé-Jean Page برای فصل دوم سریال تولید شده توسط Shonda Rhimes برنخواهد گشت. این خبر در تاریخ 2 آوریل منتشر شد و در حالی که ما به شدت امیدوار بودیم که این یک شوخی دیرهنگام روز اول آوریل باشد ، با نامه ای از شخص دیگری به غیر از خود لیدی ویستلداون تأیید شد.

رسمی بریجتون حساب توییتر بیانیه ای را به اشتراک گذاشت که می خوانید: “عزیزترین خوانندگان ، در حالی که همه نگاهها به تلاش لرد آنتونی بریجارتون برای یافتن یک ویسکونتس معطوف می شود ، ما به رژه ژان پیج ، که با پیروزی بسیار نقش دوک هاستینگز را بازی کرد ، پیوستیم. ما حضور سیمون را در صفحه نمایش از دست خواهیم داد ، اما او همیشه بخشی از خانواده Bridgerton باشید. دافنه یک همسر و خواهر فداکار باقی می ماند و به برادرش کمک می کند تا در فصل اجتماعی آینده و آنچه که ارائه می دهد پیمایش کند – بیشتر از آنچه خوانندگان من تحمل می کنند ، فریب و عاشقانه تر است. با سلام و احترام ، خانم سوت زدن ». صفحه این توییت را دوباره منتشر و اضافه کرد، “لذت و امتیاز! افتخار عضویت در خانواده – در داخل و خارج از صفحه نمایش ، بازیگران ، خدمه و طرفداران باور نکردنی – عشق واقعی است و فقط رشد خواهد کرد.”

بنابراین ، چرا روی زمین است بریجتونالقاirst کننده تشنگی – یعنی ، ستاره – از نمایشی که او را به عنوان دوست پسر اینترنت تأمین کرده است ، حرکت می کند؟ مطابق با هالیوود ریپورتر، او فقط یک فصل قرارداد داشت و بنابراین “تعهد قراردادی خود را انجام داده است”. قسمت دوم نمایش نتفلیکس حول زندگی عاشقانه آنتونی بریجارتون خواهد بود و در رمان های جولیا کوین قرار خواهد گرفت که این مجموعه بر اساس آن ساخته شده است ، بنابراین به نظر می رسد ویکونت مجبور است فشارهای فصل اجتماعی را بدون حضور در بالگردش کنترل کند. .

خوشبختانه ، این آخرین موردی نیست که پیج بدخلق را شاهد خواهیم بود ، زیرا او پروژه های هیجان انگیزی را در دست ساخت دارد. علاوه بر بازی در کنار رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در شبکه نتفلیکس مرد خاکستری، او همچنین برای هدایت اقتباس فیلم آینده پارامونت در امضا شده است Dungeons & Dragons. در حالی که ما نه چندان با صبر و حوصله منتظر هستیم که هر دو فیلم از بین بروند ، اما می توانید خاطرات صفحه را بیابید بریجتون روزها با چرخش بر روی این مونتاژ باشکوه از یک لحظه جذاب ترین فصل دوک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>