ابزارهای موی Dyson در رویداد پس انداز بهاری Sephora 2021 به فروش می رسند

[ad_1]

ICYMI: پس انداز بهار Sephora فروش در حال حاضر اتفاق می افتد. اگر با فروش آشنا نیستید ، این یکی از رویدادهای دوست داشتنی است که زیبایی های داخلی (لایه های Rouge ، VIB و Insider) را به صورت انحصاری در مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و آرایش ارائه می دهد. اگر در حال حاضر Beauty Insider نیستید ، پیشنهاد می کنیم از این کار استفاده کنید و امروز با ما همراه شوید تا از این فروش ها استفاده کنید. ثبت نام رایگان است ، پس چرا اینطور نیست؟ خراب شدن رویداد به شرح زیر است:

رژ گونه: تخفیف 20 درصدی از 9 تا 19 آوریل
VIB: از 13 تا 19 آوریل 15 درصد تخفیف
خودی: 10 درصد تخفیف از 15 تا 19 آوریل

اگر در مورد وضعیت خود مطمئن نیستید ، در اینجا کمی آموزش Insider برای شما ارائه شده است: شما یک هستید رژ گونه اگر سالانه حداقل 1000 دلار خرج کنید ، عضو شوید و VIB عضو اگر حداقل 350 دلار در سال هزینه می کنید. همانطور که گفته شد ، حتی اگر این مبالغ را خرج نکنید ، هر کس و همه می توانند یک نفر باشند خودی.

با داشتن بسیاری از موارد خوب در Sephora ، دشوار است که دقیقاً تصمیم بگیرید که پول خود را برای چه چیزی خرج کنید. علاوه بر صرفه جویی در آرایش و محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه خود ، هر مراقبت از مو Dyson کالای فروخته شده در خرده فروشی زیبایی نیز در فروش خواهد بود – و مردم ، این به ندرت اتفاق می افتد ، بنابراین شما می خواهید توجه کنید.

تقویم خود را برای روزی که فروش ردیف شما شروع می شود علامت گذاری کنید (9 آوریل برای Rouge ، 13 آوریل برای VIB و 15 آوریل برای Insider) ، سپس انتظار دارید که حداکثر صرفه جویی کنید 20 درصد تخفیف روی همه ابزارها و پیوست های Dyson. فقط از کد استفاده کنید پرش هنگام پرداخت اگر یک فرد داخلی هستید و مشتاق هستید که زودتر به فروش برسید ، با دوستان Rouge خود تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. در روزهای 9 و 10 آوریل ، اعضای Rouge می توانند یک عضو VIB یا Insider را به عنوان مهمان وارد فروشگاه کنند و همچنین می توانند از 20 درصد تخفیف نیز استفاده کنند.

در هر صورت زمان آن فرا رسیده است که تا زمان اجرای علائم علامت گذاری ، یک یا دو ابزار به سبد خرید خود اضافه کنید. در اینجا همه دستگاه های Dyson برای خرید وجود دارد. ما قول می دهیم ، وقتی صحبت از این موارد می شود واقعاً نمی توانید از دست بدهید.

ابزار مو:

Dyson Airwrap ابزاری است که مانند هیچ یک از دیگر ابزارها نیست ، به همین دلیل نه تنها یک دستگاه برنده شده است چهار جوایز با ما این کودک می تواند با کمترین حرارت موهای شما را منفجر ، فر کند و صاف کند و در نهایت آسیب کمتری ببیند. این کیت با شش هد قابل تعویض برای کلیک بر روی یک پایه موتوری برای یک ظاهر زیبا ، پیچش یا خشک شدن خشک ارائه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>