اجرای سلنا گومز را در Premio Lo Nuestro تماشا کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=wvIPYXXFTuE

فارغ از اینکه به چه زبانی صحبت می کند ، سلنا گومز مطمئناً می داند که چگونه یک مرحله را فرماندهی کند – حتی اگر این کار به صورت مجازی انجام شود. این خواننده با تجلیل از بهترین موسیقی های لاتین ، در 18 فوریه اولین حضور خود در Premio Lo Nuestro را انجام داد. با پیوستن Rauw Alejandro ، گومز آهنگ جدید و جذاب اسپانیایی زبان خود را “Baila Conmigo” اجرا کرد. همه چیز در مورد رقص و عاشق شدن ، اجرای پیش ضبط شده جایگزینی برای موزیک ویدیوی رسمی او بود که تکه های خواننده را روی صفحه تلویزیون نشان می داد. در حالی که بقیه برنامه به صورت زنده از میامی فیلمبرداری شد ، این دو برای اولین اجرای خود مجازی شدند.

گرچه گومز در گذشته برای “Taki Taki” با کاردی B ، Ozuna و DJ Snake و همچنین “I Can’t Get Enough” با بنی بلانکو ، J Balvin و Tainy نامزد دریافت جایزه Premio Lo Nuestro شده است ، این اجرا اولین بار حضور او در این نمایشگاه است. “Baila Conmigo” در EP اسپانیایی زبان آینده خود ، Revelación برگزار می شود که در 12 مارس اکران می شود. گومز در ابتدا پس از مدت ها انتظار اولین تک آهنگ اسپانیایی زبان “De Una Vez” را برای اولین بار آغاز کرد. در بالا ، عملکرد گومز و الخاندرو را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>