اجرای BRIT Awards 2021 Dua Lipa را تماشا کنید

[ad_1]

در 11 مه ، دعا لیپا ترکیبی از آهنگ های او را اجرا کرد نوستالژی آینده آلبوم در مراسم جوایز BRIT امسال ، و صادقانه بگویم ، ما مدتی است که در مورد آن فکر خواهیم کرد.

پوشیدن یک گروه با الهام از پانک ، همراه با کت و دامن منبت کاری شده یونیون جک (بله ، داریم می گیریم ادویه دختران ویپا نیز با یک کلیپ از قبل ضبط شده از وی و حباب رقصنده هایش که در حال سوار شدن به لوله برای سفر به 02 Arena بودند ، در حالی که آواز “فیزیکی” را می خواند ، شروع شد ، که به سرعت از اجرای زنده آنها در یک صحنه تئاتر لوله حماسی جدا شد بالا سپس مجموعه او با رقصندگانش به اجرای پرانرژی “الان شروع نکن” روی صحنه تبدیل شد.

امسال ، جدا از اجرا ، لیپا سه جایزه دریافت کرده است: آلبوم سال بریتانیا برای نوستالژی آینده، هنرمند انفرادی زن بریتانیا در سال و مجرد سال بریتانیا برای “فیزیکی”. چشمگیر!

از دیگر مجریان این شب می توان به Arlo Parks ، ستاره درخشان BRIT Griff ، The Weeknd ، Coldplay ، Olivia Rodrigo ، Headie One و اجرای ویژه Rag ‘n’ Bone man و P! NK اشاره کرد که گروه کر NHS را شامل می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>