اختصاصی: مرور کره خود برنزه کننده جزیره بهشت

[ad_1]

اگر ظاهر اخیر خورشید پس از طولانی ترین زمستان تا به حال به شما فکر کرده است که باید به یک مکان گرمسیری بروید ، جدیدترین پرتاب جزیره بهشت ​​درست در کوچه شما خواهد بود. این مارک که به دلیل محصولات شگفت انگیز خود برنزه کننده از جمله قطره های خود برنزه جزیره بهشت ​​معروف TikTok معروف است ، محصول جدیدی را در Sephora عرضه کرده است که به شما کمک می کند تا بدون سوار شدن به هواپیما درخشش زیبایی داشته باشید.

کره خود برنزه Isle of Paradise (18 پوند) بزرگترین راه اندازی این برند برای سال 2021 است و پس از دستیابی به نمونه ای برای آزمایش زود هنگام ، می توانم دلیل آن را بفهمم. همان نتایج طبیعی موجود در محصولات موجود با نام تجاری اما در کره بدنه کاملاً نرم و مخملی را ارائه می دهد. این محصول در یک بطری فشرده برای استفاده آسان وجود دارد و رنگ آن به رنگ سبز مینی است که به توانایی تصحیح رنگ محصول می افزاید. ویتامین C موجود در فرمولاسیون به درخشندگی پوست کمک می کند در حالی که آلوئه ورا باعث کاهش قرمزی و روغن نارگیل ، اکالیپتوس ، دانه چیا و نعناع فلفلی ، همراه با آووکادو می شود که این ماده فوق العاده هیدراته است.

ژول فون هپ بنیانگذار جزیره بهشت ​​به POPSUGAR گفت: “کره به عنوان یک تقاضای واقعی از جامعه ما راه اندازی شد – ما در ابتدا یک گروه کوچک به عنوان بخشی از یک مجموعه هدیه ایجاد کردیم و مخاطبان ما به خاطر آن وحشی شدند.” “سال گذشته وسواس ما در زمینه مراقبت از خود را برانگیخت ، به طوری که بسیاری از افراد برای اولین بار از خود برنزه کننده برای تقویت اعتماد به نفس و خلق و خوی خود در خانه استفاده کردند. ما می خواستیم چیزی ایجاد کنیم که استفاده از آن بسیار راحت باشد و در عین حال بی عیب و نقص ، طبیعی به نظر برسد. نتایج در همان زمان. “

از آنجا که خود برنزه کننده مانند لوسیون است ، می توانید آن را درست در زیر دوش و به جای مرطوب کننده مرطوب بدن خود قرار دهید – دیگر نیازی به انتظار 24 ساعت پس از لایه برداری و دوش گرفتن مانند سایر محصولات برنزه کننده نیست. روی پوست احساس غنی می شود ، اما برخلاف برخی دیگر از محصولات زیبایی ، این فقط چند دقیقه اضافی به برنامه روزانه شما می افزاید. خود برنزه کننده برای مبتدیانی که از آزمایش هرگونه رنگ آمیزی فوق العاده و یا راهنمای رنگ می ترسند بسیار بخشنده و عالی است.

به نظر من کره درست مثل یک مرطوب کننده معمولی احساس سبکی و ابریشمی می کند – بوی قوی برنزه کننده ندارد. نکته مورد علاقه من در مورد محصول جذب سریع آن است. هر کسی که در برنزه شدن خود مهارت داشته باشد ، می داند “جذب سریع” به ندرت در عرض چند ثانیه معنی دارد ، اما این کره برنزه به قول خود عمل می کند. من همیشه از پوست خود استفاده می کنم که از پاها شروع می کنم و بالا می روم و دستهایم را برای آخرین بار می گذارم ، و تا وقتی دست ها را تمام کردم ، بقیه بدنم کاملاً خشک شده بود – به نظر می رسید که من چیزی ندارم. به عنوان شخصی که اعتراف می کند صبح های زیادی را برهنه در دستشویی ایستاده و در انتظار احساس چسبندگی خود برنزه من است ، این مسئله بزرگ است. معمولاً ، من قبل از خروج از خانه جرات نمی کردم که مرتباً برنزه کنم ، اما کاملاً این کار را می کردم.

بزرگ دیگری: هیچ زرق و برق وجود ندارد ، فقط یک درخشش ظریف مروارید است. اشتباه نکنید: من عاشق یک مرطوب کننده خوب جرقه ای ، به خصوص در تابستان هستم ، اما گاهی اوقات شما چیزی طبیعی می خواهید. (عدم درخشش نیز باعث شده است که این یکی برای استفاده در طول سال مناسب باشد).

قبل و بعد از یک برنامه:

قهوهای مایل به زرد تقریباً چهار تا شش ساعت طول می کشد تا “به زودی از تعطیلات تمام شود” ، همانطور که فون هپ می گوید. یک برنامه برای گرم کردن پوست و درخشش خوب آن بسیار مناسب است ، اما می توانید برای ایجاد رنگ (دوباره کاری که انجام دادم) دوباره درخواست دهید. تهیه یک برنامه روان با کره خود برنزه کننده آسان است ، اما Von Hep چند نکته برای اطمینان از مخلوط شدن بیشتر شما دارد. وی گفت: “بعد از استفاده از کره ، کف دستهایم را می شستم و بین انگشتانم را می گیرم و به دنبال آن یک دستم نرم کننده برنزه می کنم و آن را روی کل بدنم جارو می کنم تا کاملاً خطی ایجاد نشود.”

استفاده از کره خودتنظیم نه تنها سریع و آسان است ، بلکه با صرف 18 پوند نمی توانید قیمت آن را شکست دهید. من می دانم که از آن برای تقویت و حفظ برنزه ساختگی – و در عین حال طبیعی – برای آینده قابل پیش بینی استفاده می کنم.

کره خود برنزه جزیره بهشت ​​(18 پوند) از تاریخ 5 مارس در Boots.com در دسترس است.

قبل و بعد از دو برنامه:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / جسیکا هارینگتون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>