ادای احترام شاهزاده هری به پرنسس دیانا در کتاب کودکان

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 16 ژانویه: شاهزاده هری ، دوک ساسکس ، حامی لیگ فوتبال راگبی میزبان قرعه کشی لیگ جهانی راگبی در جام جهانی 2021 برای مسابقات مردان ، زنان و صندلی های چرخدار در کاخ باکینگهام در 16 ژانویه 2020 در لندن ، انگلیس است.  جام جهانی 2021 لیگ راگبی از 23 اکتبر تا 27 نوامبر 2021 در 17 شهر انگلیس برگزار می شود.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

شاهزاده هری در یک پیشگفتار تأثیرگذار از پرنسس دیانا به یاد می آورد بیمارستان کنار هیل. دوک ساسکس اخیراً ادای احترام به مادر فقید خود را در کتابی نوشت که برای کودکانی نوشته بود که عزیزان خود را در طی بیماری همه گیر COVID-19 از دست داده اند. پیش گفتار به شرح زیر است:

اگر این کتاب را می خوانید ، به این دلیل است که پدر یا مادر خود را از دست داده اید و گرچه ای کاش همین حالا هم می توانستم شما را در آغوش بگیرم ، امیدوارم این داستان بتواند راحتی شما را در دانستن این که نیست تنها.

وقتی پسر جوانی بودم مادر را از دست دادم. در آن زمان ، من نمی خواستم آن را باور کنم یا آن را بپذیرم ، و این یک سوراخ بزرگ در درون من ایجاد کرد. من احساس شما را می دانم و می خواهم به شما اطمینان دهم که با گذشت زمان ، آن سوراخ با عشق و پشتیبانی بسیار پر خواهد شد. همه ما به طریقی دیگر با از دست دادن کنار می آییم ، اما وقتی پدر یا مادری به بهشت ​​می روند ، روحیه آنها به من گفته می شود ، عشق آنها و خاطرات آنها چنین نیست. آنها همیشه با شما هستند و می توانید برای همیشه آنها را نگه دارید. به نظر من این درست است

اکنون ، من هرگز آنها را ملاقات نکرده ام ، اما می دانم که این شخص برای شما خاص بود و آنها فردی فوق العاده مهربان ، دلسوز و دوست داشتنی بودند به دلیل مکانی که برای کار انتخاب کردند. کمک به دیگران یکی از مهمترین کارهایی است که هر کس می تواند انجام دهد.

ممکن است احساس تنهایی کنید ، غمگین شوید ، عصبانی باشید ، احساس بدی داشته باشید. این احساس عبور خواهد کرد. و من به شما قول می دهم – هنگامی که آماده صحبت در مورد احساس شما می شوید ، احساس بهتر و قوی تری خواهید داشت.

امیدوارم این کتاب به شما یادآوری کند که والدین یا عزیزان شما چقدر خاص بوده اند. و چقدر شما هم خاص هستید.

بیمارستان کنار تپه در تاریخ 23 مارس به افتخار روز ملی انعکاس انگلستان آزاد می شود و برای هر جوانی که با درد سوگواری دست و پنجه نرم می کند رایگان خواهد بود. در بیانیه ای به بازار هارپر، نویسنده کریس کانوتون اظهار داشت که هدف کتاب وی “ایجاد ارتباط ، پشتیبانی و امید در دوران سخت و وحشتناک سوگواری است”. وی افزود ، “همچنین افتخار فوق العاده ای است – و خدمتی به جوانان است – اینکه دوک ساسکس از این پروژه حمایت می کند و سخنان صریح ، صمیمانه و صادقانه خود را با بچه های سراسر کشور به اشتراک می گذارد.”

هری تنها 12 سال داشت که دیانا در آگوست 1997 در یک حادثه دلخراش رانندگی درگذشت. دوک در مصاحبه اخیر خود با اپرا وینفری ، در مورد آنچه مادرش درباره خروج سلطنتی خود فکر می کرد صحبت کرد و گفت که او احتمالاً “بسیار عصبانی از اینکه چگونه این اتفاق افتاده و بسیار ناراحت کننده است. ” وی افزود ، “سرانجام ، تمام آنچه او همیشه می خواست این است که ما خوشبخت باشیم.” هری همچنین فاش کرد که وی پس از قطع رابطه مالی سال گذشته خانواده سلطنتی توسط دیانا ، به او اعتماد کرده است. وی گفت: “آنچه مادر من از من بر جای مانده است ، دارم.” “و بدون آن ، ما قادر به انجام این کار نبودیم. من مطمئناً حضور او را در کل این روند احساس کردم.”

منبع تصویر: گتی / کریس جکسون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>