ادریس البا در سال 2022 مجموعه کتاب های کودکان را آزاد می کند

[ad_1]

ادریس البا بازیگر انگلیسی در اولین نمایش جهانی حضور دارد

ادریس البا اکنون می تواند “نویسنده” را به CV خود اضافه کند زیرا این بازیگر فقط یک قرارداد چند کتاب با HarperCollins را برای کودکان در همه جا اعلام کرد. البا با الهام از دخترش ، در سال 2022 طیف وسیعی از کتاب های کودکان را منتشر خواهد کرد که شامل کتاب های تصویری و داستان های داستانی است.

البا در توییتر خود به اشتراک گذاشت: “من احساس می کنم از این موقعیت برخوردار هستم که فرصتی برای ارائه داستان های الهام گرفته از دخترم با شریک باورنکردنی خود رابین چارتریس و تیم نیروگاه در HarperCollins دارم”. چارتریس قبلاً برای یک سریال نمایشی کودکانه در CBBC برنده جایزه BAFTA شده است ، در Mattel Toys و Lego کار کرده و دارای مدرک فوق لیسانس در زمینه نمایشنامه نویسی است ، بنابراین به راحتی می توان گفت که البا خوش دست است.

Ann-Janine Murtagh ، ناشر اجرایی در كتاب های كودكان HarperCollins ، گفت كه “ادریس البا یكی از برجسته ترین و با استعدادترین خلاقان نسل خود است و من خوشحالم كه او به لیست كتاب های كودكان HarperCollins می پیوندد. از همان ابتدا ، ادریس دید کاملاً واضحی از شخصیت ها و داستان هایی که تصور کرده است داشت و علاقه زیادی به خلق کتاب هایی دارد که برای همه کودکان جذاب باشد.

ما با دریافت جزئیات بیشتر درباره طیف جدید کتاب های کودکان البا ، این فضا را به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>