ارواح توسط دالی آلدرتون بررسی کتاب

[ad_1]

شنیده بودم دالی آلدرتوننام سایر دوستان دوستدار کتاب در رابطه با اولین کتاب او ، هر آنچه درباره عشق می دانم، اما هرگز به خواندن خاطرات نرسید (همه می دانیم که لیست TBR در حال رشد چگونه پیش می رود). بنابراین وقتی به من فرصت داده شد تا آخرین کتاب او را بخوانم ، ارواح (13 پوند) ، که در انگلستان در اکتبر گذشته منتشر شد ، من آن را به عنوان نشانه و کبوتر درست وارد کردم.

من فکر می کردم این کتاب یک کمدی رمانتیک مستقیم خواهد بود که در مورد شبح شدن بعد از اینکه برای من به عنوان “رام کام کام تابستانی باید خوانده شود” معرفی شد ، اما اوف ، آیا این ارزیابی اشتباه بود! با اينكه ارواح یک سال از زندگی نینا دین نویسنده 32 ساله غذا می گذرد که در واقع او توسط مردی که سه ماه با او رابطه داشته است مجذوب می شود ، این داستان تصویری کامل و چند وجهی از زندگی نینا فراتر از رابطه فعلی اوست. وضعیت

گذشته از به تصویر کشیدن دقیق عواقب شریکی که از شما روح می گیرد ، ارواح ویژگی های دوستی های بزرگسالان – به ویژه آنهایی که از کودکی رشد کرده اند – را بررسی می کند و ناامیدی را در تماشای مبارزه با فردی که دوستش دارید با زوال عقل بررسی می کند. در طول رمان ، نینا با یک همسایه نفرت انگیز سر و کار دارد ، یک صندلی ردیف جلو برای همسر سابق خود دارد که با شخص دیگری حرکت می کند و با بسیاری از جنبه های دیگر زندگی در اوایل زندگی خود دست و پنجه نرم می کند.

دهه 30 در نگاه اول، ارواح این یک کمدی عاشقانه دیگر درباره دوستیابی در عصر دیجیتال است ، اما هرچه بیشتر در داستان نینا غوطه ور می شوید ، بسیاری از لایه های زیبا و کثیف را آشکار می کند.

نقل قول برجسته

“وقتی در شکاف بین کسی که فکر می کردم او برای من است و واقعیت شخصی که هرگز نمی خواست دوباره با من صحبت کند ، ایستاده بودم ، متوجه شدم که چقدر ما درباره یکدیگر نمی دانستیم … شماره مکس را حذف کردم همراه با همه پیامهای ما و آن زمان می دانستم که دیگر هرگز او را نخواهم دید و از او خبری نخواهم داشت. من قبول کردم. تمام شد. او رفته بود. “

طرز فکر

این که آیا در حال حاضر غرق در صحنه دوست یابی هستید یا خیر ، سعی کنید به زمانی در زندگی خود فکر کنید که در زمان جستجوی عشق ، بیشترین آسیب پذیری را داشتید. اگر نمی توانید به طور کامل ارتباط برقرار کنید ، نگران نباشید – نوشته های دالی شما را به جای نینا قرار می دهد ، حتی اگر هرگز در موقعیت هایی مانند او قرار نگرفته باشید.

جایی که باید آن را بخوانید

با یک فنجان چای روی نیمکت خود ، روی نیمکت پارک مورد علاقه خود ، در یک میخانه با یک لیوان شراب خنک شوید. . . هر کجا که آن را می خوانید ، بدانید که با صدای بلند می خندید و احتمالاً اشک می ریزید.

اگر دوست دارید این مطلب را بخوانید. . .

دفتر خاطرات بریجیت جونز، داستان هایی با شخصیت های قوی ، اگر عاشق نوشتن دالی هستید هر آنچه درباره عشق می دانم، و اگر از کمدی هایی با جنبه جدی و احساسی بیشتر لذت می برید.

درخواست (های) چالش خواندن POPSUGAR

این رمان می تواند بیش از یک پیام چالش خواندن POPSUGAR 2021 را بررسی کند. فقط یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

  • کتابی که در سال 2021 (در ایالات متحده) منتشر شده است
  • کتاب نویسنده ای که علامت زودیاک شما را به اشتراک می گذارد (باکره)
  • کتابی در مورد فراموشی
  • کتابی که در جایی قرار دارد که دوست دارید در سال 2021 از آن دیدن کنید (لندن)
  • کتابی که فکر می کنید دوست خوب شما دوست دارد

خواندن چقدر طول می کشد

این کتاب در 336 صفحه ، حدود پنج ساعت طول کشید تا در طول چند روز بخوانم. خواندن آن آسان است ، خواندن آن به احتمال زیاد در چند جلسه طولانی.

این کتاب را به . .

بهترین دوست شما ، رمانتیک ناامید ، کسی که به هر شکلی تحت تاثیر قرار گرفته است ، یا دوست در گروه که همیشه با برنامه های دوستیابی توجه می کند.

خلاصه نقطه شیرین

ارواح یک سال کامل از زندگی نینا دین ، ​​نویسنده غذای مجرد از لندن را دنبال می کند. اگرچه سی و دومین زادروز او بدون هیچ رویدادی اتفاق می افتد ، اما 365 روز بعدی شامل انواع فراز و نشیب های احساسی برای نینا است ، از دیده شدن توسط دوست پسر جدیدش تا مبارزه با پذیرش وضعیت رو به وخامت پدر و چاپ دوم کتابش. این یک تصویر جالب و دوست داشتنی از زندگی در اوایل 30 سالگی است که باعث می شود شما بخندید ، گریه کنید و از دریچه تفسیرها و تجربیات نینا به زندگی خود نگاه کنید.

رتبه بندی ایموجی

+ 💔 + 🙆‍♀️

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>