ارین پارسونز موزه محصولات زیبایی پرنعمت خود را آشکار کرد | مصاحبه

[ad_1]

از آنجا که آنها می دانند من محصول پرنعمت را جمع می کنم ، مردم شروع به تماس با من کرده اند. آنها برای من پیام می فرستند که: “هی ، من این را دارم. برای این چه چیزی به من می دهی؟” من روزانه حدود 50 پیام و ایمیل از وب سایت های تصادفی دریافت می کنم که به دنبال مواردی از آنها هستم.

سرانجام ، من آنقدر چیز جمع می کردم و همه این اشیا precious گرانبها را در کشوها خرد می کردم که دیگر حتی نمی توانستم آنها را ببندم. واقعاً بد بود اما نمی توانستم کمکی به آن بکنم. من نیاز به خرید آنها داشتم. اگر چیزی نادر پیش می آمد ، من مثل این می شدم: “من دارند برای داشتن این. ”

من و شوهرم یک آپارتمان دو خوابه داریم ، بنابراین من فقط همه چیز را در اتاق خواب دوم داشتم. هنگامی که دوباره شروع به مرتب کردن کار کردیم بعد از ضربه COVID ، همه دستیارانم مجبور شدند برای تهیه کیت های خود وارد خانه من شوند. این کمی خطرناک بود.

به دلیل COVID ، قیمت مکان ها بسیار پایین آمد ، بنابراین من فضای عظیم و شگفت انگیزی را یافتم که سه بلوک از خانه من فاصله دارد. در داخل ، زیبا به نظر نمی رسید ، اما ما یک دوست داریم که یک معمار / طراح است ، مارتینا گواندالینی. من مفهوم خود را به او گفتم: چیزی آرت دکو ، اما مدرن ، شاید با کمی هالیوود ریجنسی زیرا همیشه بیش از حد می روم و کمی پاپ آرت. او توافق کرد که همه اینها را جمع کند.

ساخت آن ، بدست آوردن رنگ مناسب رنگ آبی Yves Klein ماه ها به طول انجامید. من بودم بنابراین خاص در مورد آن من می خواستم شما درب مطب را باز کنید و مانند وقتی که مقابل نقاشی ایو کلاین یا حتی یک مارک روتکو ایستاده اید ، رنگ آن را تحت تأثیر قرار دهید و این یک رنگ شما را در بر گرفته است. این یک احساس قدرتمند است. من گشتم هر کجا برای پیدا کردن آن رنگ فروشگاهی در شهر نیویورک به نام Ressource وجود دارد که شگفت انگیزترین رنگ ها را می سازد. اما این مسخره بود ، 200 دلار برای یک شیشه کوچک. من بودجه داشتم اما داشته است داشتن آن رنگ

با احترام از ارین پارسونز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>