از محصولات آرایشی بهره مند شوید آنها واقعی هستند! بررسی ریمل مگنت

[ad_1]

با VSCO با پیش تنظیم a6 پردازش می شود

من کمی اهل زیبایی هستم. من علم لوازم آرایشی را دوست دارم – یادگیری در مورد مواد تشکیل دهنده ، کشف نوآوری ها ، درک چگونگی تولید محصولات مختلف – اما حتی وقتی که در مورد ریمل مگنتای جدیدی که به بازار آمد ، مکث کردم. من بلافاصله نیاز داشتم که بدانم: چگونه کار می کند؟ دقیقاً چه بخشی از آن مغناطیسی می شود؟ چه کاری برای مژه های شما انجام می دهد؟

Benefit Cosmetics ، مارک تجاری بسیاری از ریمل هایی که شما از قبل می شناسید و آنها را دوست دارید ، مسئول این محصول جدید است. به درستی به نام آنها واقعی هستند! ریمل مگنت (22 پوند) ، فرمول ابتکاری به دلیل داشتن هسته مغناطیسی در قلم مو و فرمول غنی شده با مواد معدنی مغناطیسی ، دارای قابلیت های طولانی مدت است. در اصل ، برس مغناطیسی فرم مگنتی را به طول مژه های شما جذب می کند و می کشد و سپس آن را از مژه طبیعی خود گسترش می دهد تا بلندتر شود. هسته موجود در برس همچنین برای برداشتن مقدار مناسب محصول مناسب است ، که باعث می شود مژه های شما کدر نشوند و با فرمول اضافی وزن نکنند ، در حالی که موهای زیگ زاگ به طور مساوی رنگدانه های جت سیاه را روی مژه های شما پخش می کنند.

تا واقعاً نشان دهند که آنها واقعاً چقدر خوب هستند! ریمل مگنت (22 پوند) کار می کند ، من یک عکس قبل ، یک عکس با ریمل مژه و ابرو فقط روی یک چشم و یک عکس بعد از آن با محصول روی هر دو چشم گرفتم ، و تصاویر گویای خودشان است. مژه های من ریمل بدون طول هستند اما فاقد حجم یا آن علامتی هستند که باعث برجسته شدن آنها شود. با استفاده از این محصول ، بلافاصله می توانم تفاوت را تشخیص دهم. چیزی که من بیشتر در مورد فرمول دوست دارم این است که شما می توانید آن را با دو ، سه یا حتی چهار لایه لایه لایه کنید و به دلیل خیس نبودن شروع به جمع شدن نمی کند. این بدان معناست که شما می توانید بدون نگرانی در مورد زیاد برداشتن ، طول را ادامه دهید.

با VSCO با پیش تنظیم a6 پردازش می شود

بعد از پوشیدن ریمل مژه و ابرو برای یک روز کامل کار ، بعلاوه یک تمرین ، می توانم تأیید کنم که ادعای ضد آب بودن آن را برآورده می کند. من فقط کمترین لکه را در گوشه خارجی خط مژه پایینی خود دیدم ، که برای من کاملاً استاندارد است (با چشمانم لبخند می زنم) ، اما پوکی پوستی که به طور معمول با ریمل های بلندتر همراه است ، صفر است.

تکنولوژی به تنهایی موجود در این ریمل مضطرب است اما نتایج حیرت انگیز نیست. برای اینکه خودتان امتحان کنید ، آنها واقعی هستند! ریمل مگنت (22 پوند) در BenefitCosmetics.com و Sephora در دسترس است.

مرور:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / جسیکا هارینگتون


از محصولات آرایشی بهره مند شوید آنها واقعی هستند!  بررسی ریمل مگنت

آنها واقعی هستند! ریمل مگنت

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>