از کجا بخریم مراقبت از مو در دوشنبه در انگلستان

[ad_1]

در صنعت زیبایی ، به ندرت اتفاق می افتد که یک شامپو و نرم کننده فروتن به وضعیت فروش برسد. برجسته ای که توسط یک وبلاگ نویس معروف زیبایی ایجاد شده است؟ مطمئن. ابزاری داغ که باعث می شود موهای شما مانند خارج شدن از سالن به نظر برسد؟ منطقی است اما فروش شامپو و نرم کننده به همان سرعتی که محصولات دوش مو در سراسر جهان دارد ، تقریباً چیزی شنیده نشده است. هنگامی که مارک تجاری ، توسط Jaimee Lupton ، کارآفرین نیوزلندی تاسیس شد ، در نیوزیلند و استرالیا راه اندازی شد ، شش ماه سهام در چهار هفته به فروش رسید. هنگامی که در ژانویه 2021 به آمریکا رسید ، در کمتر از دو ماه بیش از نیم میلیون بطری فروخت و هفت بطری در هر دقیقه فروخته شد. و حالا که سرانجام مراقبت از موی دوشنبه به انگلستان رسید ، تعجب نخواهیم کرد که بطری های صورتی زیبا بار دیگر با تعداد رکورد از قفسه ها پرواز کنند.

مراقبت از مو دوشنبه در واقع در دسترس قرار دادن فرمول های لوکس مراقبت از مو است. لوپتون پیش از اولین اقدام روز دوشنبه مراقبت از مو در انگلستان در تسکو به POPSUGAR گفت: “من از همه این محصولات زیبایی واقعاً جالب ، جالب و کارآمد از مارک هایی مانند Glossier و The معمولی استفاده می کردم که با محصولات مقرون به صرفه و در دسترس کار خود را برای دموکراتیک کردن صنعت آغاز کرده بودند.” “اما فقط چیزی مانند آنها وجود نداشت که از استفاده از آن در هنگام مراقبت از مو لذت ببرم: چنین فاصله زیادی بین مارک های” با کیفیت سالن “و مارک های موجود در سوپرمارکت وجود داشت. من فکر کردم ، چرا شما قادر نیستید برای تهیه شامپو و نرم کننده ای که دارای تمام مقادیر مورد نظر شما از یک محصول باشد – مانند فاقد SLS ، پارابن و آزمایش حیوانات – در یک محیط قابل دسترسی؟ علائم در صنعت زیبایی می تواند زور باشد ، اما چرا باید کیفیت خوب داشته باشد؟ مراقبت از مو صرفاً به خاطر آن گران است؟ ”

منبع تصویر: دوشنبه مراقبت از مو

لوپتون مصمم است تا ثابت کند شما می توانید مراقبت از موهای زیبا و عالی را در سوپرمارکت (منهای برچسب های فریاد زده و بازاریابی کهنه) در دسترس داشته باشید ، کار خود را آغاز کرد. و پس از تحقیقات فراوان در بازار و مصرف کنندگان ، و مشورت با یک متخصص مو با سالها تجربه ، لوپتون به چهار فرمول مختلف شامپو و نرم کننده برای محدوده: صاف ، ایده آل برای موهای زائد ، فرها و کویل ها بسنده کرد. رطوبت ، که برای موهای خشک عالی است. حجم ، که مخصوص موهای نازک ، ریز یا چرب است. و ملایم ، که مخصوص موها و پوست سر است که به کمی TLC اضافی نیاز دارد. لوپتون توضیح داد: “ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که دامنه مورد نظر هدفمند و ساده شده است تا حدس نزنید که کدام فرمول برای موهای شما مناسب است.”

قبل از ورود مراقبت از مو به انگلستان ، من مطالب زیادی در مورد بوی خوب شامپوها و نرم کننده ها خواندم و کنجکاو شدم تا از راز رایحه نرم و گلدار بدانم. “من می دانستم که می خواهم روز دوشنبه عطر و بوی خاص خود را داشته باشد ، مانند رایحه ای خاص – چیزی که به راحتی قابل تشخیص باشد و باعث شود شما از استفاده از آن لذت ببرید. بیایید صادقانه بگوییم ، رفتن به شستن موهای خود می تواند در بهترین حالت کمی سخت باشد. از زمان! ” لوپتون گفت. “مطمئناً ما باید برای ایجاد تعادل تلاش کنیم ، زیرا بعضی از افراد عطر را غنی می دانند ، و ما می خواستیم از هر چیزی که باعث تحریک پوست شود جلوگیری کنیم. بنابراین بر روی رایحه ای ظریف که مبتنی بر گاردنیا است ، فرود آمدیم.”

منبع تصویر: دوشنبه مراقبت از مو

بخش عمده ای از جذابیت مراقبت از مو دوشنبه ، بطری های صورتی و دوست داشتنی اینستاگرام با شکل مستطیل غیرمعمول است. (تنها مارک دیگری که من از آن در مراقبت از مو دیدن کرده ام کوین مورفی است.) با این حال ، استدلال در مورد بطری ها فقط زیبایی بخشیدن به آنها نبود – یک زاویه پایداری نیز وجود داشت. لوپتون توضیح داد: “وقتی آنها درون یک جعبه بسته بندی می شوند ، کاملاً جا می شوند و فضای هدر رفته ای وجود ندارد.” “فکر کنید که این هر گوشه را اشغال می کند ، که فقط با یک بطری گرد نمی توانید به آن برسید.” وقتی نوبت به خود بطری ها می رسد ، برچسب های چسبناکی ندارند – در عوض ، تمام اطلاعات با استفاده از جوهرهای پایه سویا مستقیماً روی بطری چاپ می شوند – و می توان آنها را بازیافت ، شامل پمپ کرد. لوپتون افزود: “ما تقریباً آماده هستیم تا کیسه های پر کردن خود را به بازار عرضه کنیم ، این بدان معناست که مردم می توانند بطری های خود را نگه داشته و آنها را دوباره پر کنند ، با استفاده از پلاستیک بسیار کمتر از آنچه قصد خرید بطری های جدید را دارند.”

اگر از مردم در روز هفته مورد علاقه خود بپرسید ، حدس می زنم دوشنبه در بیشتر لیست های آنها زیاد نباشد. من کنجکاو شدم ، چطور لوپتون نام “مراقبت از مو دوشنبه” را برای این برند حل کرد. “ما می خواستیم این نام تجاری در مورد موهای خوب روزمره باشد – این ایده که شما مجبور نیستید روز خوبی را برای موهای خود صرفه جویی کنید ، یا وقتی بیرون می روید یا مصاحبه شغلی Zoom. زیبایی این روزها خیلی بیشتر در مورد احساس ما در آن لحظات بین “. “صادقانه بگویم ، ما جمعه را برای یک دقیقه پرت کردیم ، اما وقتی آن را روی یک بطری مسخره کردیم ، وحشتناک به نظر می رسید. این مرا مجبور کرد که دوباره فکر کنم ، چرا جمعه باید تمام توجه را به خود جلب کند؟ دوشنبه زمانی است که شما اهداف و اهداف خود را تعیین می کنید for the week: شما یک تخته سنگ تازه و کل هفته در پیش دارید. من واقعاً این خوش بینی را برای روز دوشنبه دوست داشتم. ” معلوم شد ، بقیه نیز چنین کردند.

مراقبت از مو دوشنبه در انگلستان در Tesco از 19 جولای در دسترس است. برای دیدن و خرید کل محدوده به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>