از کجا می توانم خریداری کنم سپس در انگلیس با شما ملاقات کردم؟

[ad_1]

اگر مشتاقانه منتظر دستیابی به مومیایی تمیز کننده Living Cleansing نرم و کره ای و عسلی رنگ از برند زیبایی کره ای الهام گرفته شده سپس I I Met You هستید ، انتظار این است سرانجام بیش از آنکه نام تجاری اکنون از طریق Cult Beauty در انگلستان قابل خرید است.

شارلوت چو – که مغز عقب Soko Glam ، یک بازار متخصص در زمینه زیبایی کره – است ، در سال 2018 توسط زیبایی شناس و کارآفرین زیبایی تاسیس شده است. برای مردم ، مکان ها و چیزها. سپس I Met You فقط درمورد نتایج نیست (هرچند که آنها برای چو بسیار مهم هستند) ، بلکه همچنین در ارتباطی است که ما با برنامه های روزمره داریم ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست و سلامت پوست. در واقع ، مفهوم “جئونگ” برای چو آنقدر معنی دارد که وی اخیراً کتاب کاملی در این باره با عنوان نوشت کتاب کوچک جئونگ: هنر کره ای در ایجاد ارتباطات عمیق – و چگونه زندگی من را تغییر داد.

چو در جریان مراسم راه اندازی این برند در انگلستان گفت: “من می خواستم کسی محصولات ما را روی غرور خود ببیند و برای ایجاد ارتباطات عمیق و معنی دار الهام گرفته شود.” “این ممکن است برای هر یک از شما معنای متفاوتی داشته باشد. وقتی به” سپس من با شما ملاقات کردم “فکر می کنم ، به کسی یا چیزی فکر می کنم که به من الهام بخشیده و زندگی من را به سمت بهتر سوق داده است. برای من ، آن کره است ؛ سپس من ملاقات کرد … کره. این واقعاً مرا تشویق و تشویق کرد تا Soko Glam را خلق کنم ؛ این زندگی من را تغییر داد. معانی مختلفی برای من وجود دارد – کره ، مراقبت از پوست ، همسرم و دخترم که من همین الان داشتم ، “او اضافه کرد. “این یک نقطه عطف ، یک لحظه تحول آفرین در زندگی شماست.”

در مورد انتخاب محصول ، انتظار داشته باشید فرمولهای لوکس و سخت کوشی (که همه بوی خوشمزه دارند) در داخل بسته بندی های زیبا گل کبود پیدا کنید. در حالی که مومیایی کننده پاک کننده زندگی بدون شک یکی از پرطرفدارترین محصولات در این مجموعه است (به ویژه پس از آنکه کارولین هیرونز آن را به عنوان محصول سال 2020 خود معرفی کرد) ، ماسک لب به همان اندازه افسانه ای Giving Essence و Honey Dew را فراموش نکنیم.

برخی از محصولات Then I Met You را در کالت زیبایی پیش رو خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>