از کجا می توان محصولات موی گیسو را در انگلیس خریداری کرد

[ad_1]

ما همیشه وقتی یک مارک آمریکایی در انگلیس راه اندازی می شود ، فوق العاده هیجان زده می شویم ، خصوصاً وقتی که به زیبایی برند گیسو باشد. اما Gisou فقط بسته بندی زیبا نیست. مواد و داستان پشت مارک تجاری به همان اندازه شیشه های شیشه و قلم الهام گرفته از دهه 70 فوق العاده است. و اکنون که این مارک به Selfridges رسیده است ، دیگر نمی توانیم هیجان زده شویم که سرانجام می توانیم برخی از محصولات شاخص زیبایی را بدون سفر به حوضچه در دست بگیریم.

این برند توسط نگین میرصالحی اینفلوئنسر و با الهام از شش نسل خانواده زنبورداری وی تاسیس شد ، زیرا عسل قسمت مهمی از رشد بود. در حالی که پدر میرصالحی زنبورداری می کرد ، مادرش به عنوان یک آرایشگر کار می کرد و همین امر باعث شد تا او عسل را در محصولات خانگی مراقبت از مو تجربه کند. در سال 2013 ، میرصالحی با مادرش سالها تجربه اشتیاق به تجارت و صنعت زیبایی را جفت کرد و اولین محصول رسمی Gisou متولد شد: روغن موی تزریق شده عسل.

گرچه خط تولید از روغن مو گسترش یافته است – شامل عطر مو ، ماسک مو ، شستشوی مو و موارد دیگر – عسل از باغ زنبورعسل میرصالحی مستقر در هلند در قلب هر محصول باقی می ماند بطری ها ، بنابراین می توانید فرمول های طلایی زیبا را در داخل ببینید.

پس از سالها انتظار ، ما طرفداران انگلستان می توانیم از ماه ژوئن مجموعه ای از محصولات Gisou را به طور انحصاری در Selfridges خریداری کنیم. برخی از محصولات قهرمان پیش رو را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>