استارباکس از نوشیدنی های نارگیل و توت فرنگی Acai رونمایی کرد

[ad_1]

اگر خبر از جزیره عشق بازیگران شما را برای تابستان هیجان زده نمی کنند ، پس قطعاً این پرتاب جدید هیجان انگیز از استارباکس خوشحال خواهد شد. زنجیره قهوه از دو نوشیدنی کاملاً جدید از محدوده تابستانی خود رونمایی کرده است تا ما را از طریق موج گرما ببیند (در صورت بازگشت هرگز) ، و در حال حاضر ، نمی توانیم تعجب کنیم که ظاهر آنها در اینستاگرام ما چقدر خوب است.

بخشی از طیف نمادین “تازه سازی” ، طعم دهنده های جدید نوشیدنی ها شامل نارگیل صورتی و توت فرنگی آکای است که هر دو به نوشیدنی تازه خنک کننده Cool Lime پیوستند. عطر و طعم صورتی نارگیل ترکیبی از طعم های توت فرنگی و لبنیات نارگیل خامه ای است که با قطعات واقعی توت فرنگی جفت می شود ، در حالی که Strawberry Açaí طعم های توت فرنگی را با نت های خاکی آکای جفت می کند و با برش های توت فرنگی واقعی تزئین می شود. تمام نوشیدنی های موجود با تکه های میوه واقعی ساخته می شوند و کمتر از 150 کالری دارند ، بنابراین گزینه مناسبی برای یک نوشیدنی سبک تابستانی هستند.

نوشابه های تازه استارباکس از اول ژوئیه در فروشگاه های انگلستان در دسترس خواهد بود و از 21 ژوئن به طور انحصاری در اختیار اعضای پاداش استارباکس در برنامه قرار می گیرد.

منبع تصویر: استارباکس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>