استارباکس انگلیس منوی غذا و نوشیدنی جدید بهار 2021 را منتشر می کند

[ad_1]

موارد کمی در زندگی بیش از غذا و نوشیدنی مرا هیجان زده می کند و اعلام منوی جدید استارباکس بهار 2021 گواه این موضوع است. این پیشنهاد جدید که امروز معرفی شده و از 4 مارس در فروشگاه های انگلستان راه اندازی می شود ، شامل سه نوشیدنی جدید و سه ساندویچ جدید است. در درجه اول Chocolate Chip Cookie Latte ، با الهام از ترکیب بی نظیر قهوه و بیسکویت و با شربت شیرینی کوکی شکلات قرار گرفته است و پاشیدن خرده کوکی شکلاتی. خیلی خوب به نظر می رسد ، درست است؟ بعد نسخه جدیدی از لاته وانیلی کلاسیک ارائه می شود که با کباب اسپرسوی جدید Starbucks Blonde ساخته شده است ، که به دلیل سازگاری آن با شربت وانیل به طور خاص انتخاب شده است. Blonde Vanilla Latte جدید با شربت بدون قند و به عنوان یک گزینه سرد نیز در دسترس است. روزهای گرم واقعا در راه هستند!

در تلاش برای ایجاد تعهد پایداری ، دامنه جدید مواد غذایی شامل گزینه های گیاهی بیشتر ، خارج از مواد مخلوط وگان و مخلوط های گیاهی موجود است. بسته بندی اسفناج و نخود فرلافل که برای مدت زمان محدودی در دسترس است ، همراه با یک قارچ ترشی کلم ترش و هوموس پیاز کاراملی ارائه می شود. دهانم آب گرفته است. اگر نخود فرنگی مورد علاقه شما نیست ، ساندویچ سبزی Deli Veggie New York Style (بنابراین در اصل یک ساندویچ غذای آماده بدون هیچ گوشتی) و مورد علاقه شخصی من ، مرغ ، موتزارلا و پستو Focaccia ، معروف به جام مقدس نان ها است.

بازهم ، محدوده جدید بهار استارباکس از 4 مارس در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>