اسرار پشت صحنه جوایز BRIT جک وایتهال

[ad_1]

جک وایتهال قرار است برای چهارمین بار میزبان جوایز BRIT 2021 باشد و مشخص است که او قبلاً از این موضوع بسیار هیجان زده شده است. در تاریخ 29 آوریل ، مجری و بازیگر طنز تصمیم گرفتند “اسرار” پشت صحنه خود را ، چه درست باشد یا نه ، بیرون بریزند. بینندگان می توانستند س eventsالاتی درباره رویدادهای قبلی جوایز BRIT ارسال کنند تا وایتهال تقریباً هرچقدر که راضی باشد به آنها پاسخ دهد.

سوالات از آنچه بعد از ریختن شراب قرمز بر روی لباس هری استایلز (بسیار گران) رخ داد ، گرفته تا اینکه آیا او هنوز با ستاره پاپ دعا لیپا در مورد پدر “داغ” خود صحبت نکرده است (و او در واقع این کار را کرده است) ، و بعد از آن – آنها فقط بامزه تر شد وایتهال پس از اینکه از هوران به عنوان “دیگری” در طی اعلامیه خنده دار جایزه نام برد ، پس از نمایش ، هنگامی که هر دو “مست” بودند ، به “نیل هوران” و “دوست کوچکش لوئیس کپالدی” در پشت صحنه “متهم” شد.

جوایز BRIT 2021 سه شنبه 11 مه در ورزشگاه O2 Arena برگزار می شود و امسال همه برندگان نه یک جایزه ، بلکه دو جایزه با سفارش اختصاصی دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد یکی از جام ها را به شخص مورد نظر خود تحویل دهند. این جوایز که توسط هنرمندان تجسمی Es Devlin OBE و Yinka Ilori MBE طراحی شده است ، دارای دو تندیس در اندازه ها و رنگ های مختلف است ، به این امید که جایزه کوچک و نقره ای به خانواده ، دوست ، کارگر اصلی یا همکار خود اهدا شود.

در ادامه فیلم را به طور کامل مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=910-MjKKecY

منبع تصویر: JMEnternational

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>