اسپری Rosewater اسپری فروشگاه ، مورد علاقه هنرمندان آرایش ، می شود قبل | بررسی اختصاصی

[ad_1]

این را از آرایشگر Kirin Bhatty ، که گل Rosewater Mist را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از رویه پوست خود برای مشتریان در نظر می گیرد ، بگیرید و خاطرنشان کرد که این ماده همچنین یک اسپری و تازه سازی فوق العاده است. اگر این مناسبت بخواهد ، او گاهی اوقات یک اسفنج را با غبار خیس می کند تا “کمک کند آرایش روی پوست بلوز شود”. مانند بسیاری دیگر ، بهاتی از ساده بودن اسپری ، رایحه زیبای آن و خاصیت آبرسانی آن قدردانی می کند – و همچنین “تمرکز دیرینه فروشگاه Heritage بر روی بهبودی و مراقبت از خود قبل از آنکه سخنان زیبایی باشد”.

ناگفته نماند ، گلاب از قرن ها پیش جزap اصلی در زیبایی های جنوب آسیا بوده است. باتی به یاد می آورد كه از كودكی گل سرخ را در همه جا – روی میز آرایش مادر و یخچال – دیده است.

با این حال ، داستان با طراحی نام تجاری بالا پایان نمی یابد. در طی 18 ماه ، طبق گفته مدیر بازاریابی Heritage Store ، مورا کانن دیک ، این مارک بر روی تصویر جدید خود کار کرد و سعی کرد با گسترش نمادین خود ، روند علاقه به رژیم های کامل مراقبت از پوست را دنبال کند. مجموعه گلاب. دیک خلاصه می کند: “تازه سازی نام تجاری تعادل خوبی در حفظ عناصر اساسی که مشتریان وفادار می شناسند و آنها را دوست دارند در حالی که به محصولاتی که همه می توانند از آن لذت ببرند روح تازه ای می بخشد” ، و ما نمی توانستیم بیشتر توافق کنیم.

پیش از امروز ، این مجموعه شامل هفت محصول بود: تونر ، سرم ، کرم شب ، کنسانتره و البته سه نسخه از غبار صورت: Rosewater ، Rosewater & Glycerin و Rosewater & Vinegar. و علی رغم محبوبیت زیاد Rosewater Mist ، شما می خواهید در کابینت مراقبت از پوست خود برای سه مورد جدید – پاک کننده ، مرطوب کننده و روغن – به خانواده Heritage Store Rosewater جا دهید. بیایید بیشتر به هر کدام غوطه ور شویم ، اینطور است؟

پاک کننده Rosewater

سارا هان / جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>