اسکارلت جوهانسون به ساموئل ال جکسون اعتماد می کند تا کودک خود را تماشا کند

[ad_1]

اگر مجبور باشید هر بازیگر مارول را برای پرستار بچه های خود انتخاب کنید ، چه کسی را انتخاب می کنید؟ از نظر اسکارلت جوهانسون ، پاسخ بسیار آسان است. در طول حضور در 10 ژوئیه در نمایش کلی کلارکسون، مجری برنامه گفتگوی شو از عنکبوت بازیگر تصمیم می گیرد که از کدام شخصیت برای رز 6 ساله اش رز دوروتی داوریاک که با رومین داوریاک مشترک است مراقبت کند: کاپیتان آمریکا (کریس ایوانز) ، مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) و نیک فیوری ( ساموئل ال جکسون). اما قبل از جواب دادن ، كلی سپس پرسید كه كدام بازیگر را به تصویر می كشد كه این شخصیت ها را انتخاب می كند ، بدون آنكه زیاد درنگ كند ، اسكارلت گفت كه او با سام می رود.

وی درباره او گفت: “منظورم این است که من به همه آن بچه ها بسیار اعتماد دارم. من مدت زیادی با همه آنها کار کردم ، اما می دانید سام ، او دختر بزرگ خود را دارد ، او فهمیده است که” Avengers costar. “من کاملا گرانبها ترین قطعه قلبم را به او اعتماد خواهم کرد.” کلی سپس افزود: “دخترتان نیز در عرض چند ثانیه بمب f را می داند ، بنابراین حیرت انگیز است” و اشاره به تمایل این بازیگر به سوگند خوردن داشت. اسکارلت را در کلیپ بالا با شیرینی ستایش ساموئل را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>