اسکار 2021: بهترین مانیکور و هنر ناخن افراد مشهور

[ad_1]

وقتی نوبت به نشان دادن زیبایی می رسد ، گاهی اوقات همه چیز در جزئیات وجود دارد – اگر در مورد ناخن افراد مشهور صحبت کنیم ، این درست است. اغلب اوقات ، ناخن ها می توانند یکی از جذاب ترین و زیبا ترین جنبه های زیبایی به حساب آیند ، و خوشبختانه برای ما ، اسکار 2021 از نظر مانیکور ناامید کننده نبود.

مانیکور ممکن است قسمت کوچکی از ظاهر باشد ، اما هرگز جزئیات کم ندارد. اگرچه امسال فصل جوایز کمی متفاوت به نظر می رسید ، اما افراد مشهور حاضر در اسکار مطمئناً تصمیم گرفتند تا با ارائه این همه جذابیت ، جبران کنند. پیچ و تاب های مدرن زیادی در مورد مانیکور فرانسوی وجود داشت که ثابت می کند این طرح ثابت مانده است ، اما همچنین تعداد زیادی طرح براق وجود داشت که بر روی فرش قرمز برق می زدند.

از طرح های مورد علاقه ما می توان به مانیکور کلاسیک فرانسوی Andra Day با پیچ و تاب V شکل و مانیکور “French moonlight” ماریا باکالوا اشاره کرد که توسط بتینا گلدشتاین ساخته شده است. و ما مجبور شدیم گلن کلوز را فریاد بزنیم ، او حتی مانیکور مرسوم خود را زیر دستکش روی فرش قرمز پنهان کرده بود.

برخی از بهترین مانیکورهای اسکار 2021 پیش رو را بزرگنمایی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>