اسکار 2021: زمرد باردار باردار فاقد کودک دست انداز است

[ad_1]

زن جوان امیدوار کننده کارگردان Emerald Fennell در اسکار 2021 با یک لباس سبز و بزرگ گوچی که با پولک و پارچه تزیین شده بود ، روی فرش قرمز قدم زد ، اما مادر آینده تنها نبود. روز یکشنبه ، زمرد برای اولین بار بارداری خود را علنی کرد ، درست چند دقیقه قبل از قبول جایزه بهترین فیلمنامه اصلی برای کار در زن جوان امیدوار کننده. زمرد گفت: “امشب من سوزان معلم سفالگری شما هستم که پیشنهادی تجاری برای شما دارد که کاملاً یک طرح هرمی نیست.” به شوخی نگاه او را توصیف کنید.

زمرد در طی سخنرانی پذیرش خود فاش کرد که زن جوان امیدوار کننده فقط در 23 روز فیلمبرداری شد و او در حالی که هفت ماهه با اولین فرزندش باردار بود فیلم را کارگردانی کرد. وی پیش از اینکه پسرش ، متولد سال 2019 ، تنها چند هفته پس از فیلمبرداری گفت پیچیده وی افزود: “خدا را شکر ، زیرا من در تمام طول پاهایم را تلاقی می کردم.” ما قطعاً در حال نوشتن طوماری برای افزودن “بدترین کارگردان” به عنوان ASAP در گروه آکادمی اسکار خواهیم بود و زمرد را به عنوان اولین نامزد معرفی خواهیم کرد. سخنرانی پذیرش کامل وی را ببینید و از همه زوایای اینجا به نگاه زرق و برق دار مادر آینده نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>